Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meredek babalátogatós ismerős?

Meredek babalátogatós ismerős?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nálatok ki volt a legdurvább babalátogatós "ismerős"?

Olyan idegen emberek szeretnének már előre bejelentkezni babát látogatni, akikkel életemben 2 mondatot nem tudtam váltani, javarészt öreglányok, csak van esetleg közös ismerősünk.

Egyikőjük szavaival élve "szereti a babaillatot", szívesen vigyáz majd a gyerekemre, de ki fogja pi*C*S*ázni.

Ilyeneket élből le lehet tiltani? Vagy halogassam, hátha elfelejtik a gyerek pár hónapos korára, hogy meg akarták látogatni?


2020. jún. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nemet kell mondani. Szagolgassa más gyerekét!
2020. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Én férfi vagyok, de az ilyeneknek azonnal megmondanám, hogy felejtsék el a gyerekemet, és a családomat is, de minél hamarabb. Mi az, hogy ki fogja p.csázni? Helyben törném apróra a kezét, ha meg merné ütni a gyerekemet.


Tiltsd el őket a gyerektől, és egyáltalán ne foglalkozz azzal, hogy ki sértődik meg ezen. Hadd hisztizzenek.

2020. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a legdurvább az volt, mikor óvodás korú gyerekkel megérkeztek, a gyerek hurutosan köhögött, mikor még be se léptek az ajtón, anyuka meg csak legyintett, hogy "nyugi, ez semmi, csak egy kis ovis nyavaja..."
2020. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Az első gyermekemnél a párom nagybátyja... pár napos újszülött volt a kisfiam, mikor beállított bejelentés nélkül este 7 órakor. Nem zavartatta magát, hogy fürdetési idő volt, hogy szoptatni szerettem volna, altattam volna a babát. Akkor még egy szobás lakásban éltünk, szóval elvonulni se lehetett. Nem kérdezte, hogy bejöhet-e, zavar-e, beült, kiszolgáltatta magát, evett ivott, harsányan mesélte a történeteit. 70 éves idős ember, nem akartam megsérteni, a páromnak meg nem volt annyi esze hogy elküldje. Azt hittem sose szabadulunk tőle, rettentő kellemetlen volt. Szerintem a legfontosabb babalátogatási szabály, hogy mindig bejelentve érkezzünk és sose maradjunk fél óránál tovább... Mai, 3 gyerekes fejemmel már lazán elküldök amúgy bárkit a bús p#csába ha nem veszi észre magát és alkalmatlankodik.
2020. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Első gyereknél. Anyósomék mellettünk laktak közvetlenül. Az udvarunk egybenyílt , és disznótoroztak. A babám 5 napos volt, a disznótorra meg az egész családjukat meghívták. Jöttek befelé az emberek egymás után adosgatták a kilincset, december végén. Nem vagyok 3gy talpraesett emberke sajnos, nem szóltam, pedig nagyon zavart! A másik, szintén ezzel a babával, 8 napos volt amikor szilvesztereztünk. Anyósomékkal ünnepeltünk, de már elmúlt éjfél, és szerettem volna lefeküdni, de a vendégek még nem akartak hazamenni. A férjem is -tökre ellenem volt, nehogy már ne bírjam ki, egyszer van szilveszter 1 évben.....
2020. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Huhh nálunk volt, vagyis pont h nem volt egy ilyen babalátogatás. Nálunk a babáknak szombati napon csinálják a csípő ultrahangot. Előtte való nap pénteken megálltunk a férjem nagyszüleinél, mikor jöttünk el, szólt, hogy holnap mennek hozzátok az xy-ék(valami nátha távoli idős rokon/barátnő fenetudja!) babalátogatóba... Hát mondom hozzánk biztosan nem... Mi az h nem nekünk szólnak, hogy jönnének hanem a dédivel üzennek? Sőt nem is üzentek hanem csak megemlítette, ha nem megyünk pénteken akkor lehet nem is tudunk róla... Mondjunk mindegy mert nem lettünk volna otthon, de akkor is naa... Jaj és ugyanezek a személyek, mikor a sógornőm szült, utána pár héttel, szintén bejelentés nélkül reggelt 8kor csengettek az ajtón...
2020. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Apósom... megérkezett a szokásos higiéniai állapotában, ami azt jelenti, hogy több napos ruha, úgy, hogy bent láncdohányzik a lakásban. Előtte többször el lett neki magyarázva, hogy így nem látogathat babát, de nem érdekelte. A párom a társasház kapuján sem engedte be. Az apja meg patáliát csapott, hogy "de hát kezet mosnék". Na, tudod, mikor. Azóta se jöhet be, csak szabadban találkozhat a gyerekkel, mert a tisztálkodási szokásain nem hajlandó változtatni, és meg nem adom koszos, büdös ember kezébe a kisbabát, és nem ülhet bele a kárpitozott fotelbe az összeizzadt, dohányfoltos ruháiban. De attól még szereti :/
2020. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Párom haverjáék illetve anyós.

Hazaértünk a kórházból delután 1óra fele, 3ra meg már itt is voltak párom barátjáék. Nagyon jó a barátságuk, viszont a srác párjával nem igazán jövök ki. Csak ez a kötelező jópofizás. Na délután 3ra beállítottak, én nem is tudtam róla. Szerettem volna pár napot itthon lenni nyugiba, semmi latogatóval, hogy szokjuk a helyzetet. De nemet sem tudtam mondani.

Anyósék az itthon töltött 3.nap jöttek. Bejelentkeztek férjemnél, nem igazán tudtam volna nemet mondani. Azt mondták délután, olyan 2fele jönnek. Vártunk, vártunk, egyszer csak este 7kor ideállítottak. Fél8kor fürdettem a gyereket, szoval fogtam, azt hazaküldtem őket. Volt ám sértődés, mert nem azért utaztak 1 órát, meg 1 óra haza, hogy fél órát lássák a gyereket. Én meg kijelentettem nem fogom elöttük fürdetni, szoptatni... ja és anyós úgy akarta fogdozni az akkor még nem volt 1hetes gyereket, hogy cigis kézzel. Nem adtam oda neki, azt azért is én voltam a hülye...

2020. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!