Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki dolgozik és szülö mikor...

Aki dolgozik és szülö mikor pihen vagy nyaral?kb soha?

Figyelt kérdés

Abbol kiindulva, hogy gyerek(ek)kel a nyaralàs utàn a munka joformàn megvàltàs.


A szülök hogyan logisztikàznak?

Dolgoznak dolgoznak, gyermeket istàpolnak. Pihenés az kb nincs?vagy lopott 1-1 nap az évben?



#létezés #szülö pihenés
2020. jún. 23. 07:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Provokációnak szántad a kérdést?
2020. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Szomszedom egyedülàllo anya kb 10 évvel idösebbnek néz ki mint amennyi valojàban, miota gyereke van.csak elgondolkodtam. 30 év körüli lehet és öszül is màr. Holott koràbban egy fitt energikus nö volt.

Vagy dolgozik vagy a gyerek nyuzza öt.

2020. jún. 23. 07:09
 3/36 A kérdező kommentje:
Csak agyalok hogy onnanstol ha gyerek van hogy pihen az ember.
2020. jún. 23. 07:11
 4/36 anonim ***** válasza:
62%

Segitseggel, rokon, barat, ismeros anyuka, babysitter, illetve jo esetben este a gyereket lefekteti 8-kor, es van meg par oraja sajat magara. Az elso evek valoban kemenyek, illetve, ha koran kelo-keson fekvo/sokat ebredo a gyerek, de 4 eves kortol nekunk sikerult megtanitanunk a gyereknek, hogy 8-kor elalszik szepen magatol, ejjel kapcsol maganak villanyt, elintezi az ugyes-bajos dolgait, (bili van bent), es csak akkor kellunk, ha rosszat almodik. Borzalmas alvo volt 3 eves koraig, es most sem ritka, hogy kel ejjel 3x, de a nagy reszet megoldja.


Szoval igen, az elso evek segitseg nelkul nem a pihenesrol szolnak, de azert egy nagyobb gyerek mar sokat eljatszik magaban is, kesobb meg rad is csukja a szobaja ajtajat, nem tart ez orokke.

2020. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

Nekem pihenés a gyerekeimmel lenni, igaz nem akkor amikor hisztisek, összevesznek, kiabálnak, de nem mindig ilyenek, szerencsére nálunk ez a ritkább. :)

Egy-egy estét nagyszülői segítséggel tudunk 2en is tölteni a párommal, és ez nem is lepasszolás mert ok is szívesen vannak a gyerekekkel szóval össze kötjük a nekünk kellemest a nekik kellemessel.

Gyerekes rokonoknál, barátoknal a gyerekek amíg játszanak mi felnőttek beszélgetünk, iszogatunk, ez is kikapcsolódás, de mint mondtam egy kirándulás vagy nyaralás a gyerekekkel is az.

2020. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
A gyerek lesz óvodás, iskolás, létezik bébiszitter, tábor, plusz nem mindenkinek teher a gyereke.
2020. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

6# azalatt a szülö dolgozik.


Hàt én amiket làtok kiràndulàs alatti folyamat pesztra kösd be a cipöfüzöd fujd ki az orrod massz onnan le ne labdazz autouton közben vissza a felnört csevejhez, nekem mindennek, de nem pihenésnek tünik.

2020. jún. 23. 07:24
 8/36 anonim ***** válasza:
63%
Felénk van szabadnap is, szabadság is, és nem 7/24 a munkaidő.
2020. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Szabàlyosan ijesztönek tünik a gyermekvàllalàs.
2020. jún. 23. 07:25
 10/36 A kérdező kommentje:
Hasonlora tippeltem, lopott 1-1 nap illetve fèl. Ha szabin is vagy de este jön haza ovi sulibol
2020. jún. 23. 07:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!