Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan kettős...

Mit gondoltok az olyan kettős keresztnevek adásáról, amik egy híres személy nevét adják ki?

Figyelt kérdés

Peldaul random vezetéknév + Pongrác Gergely/Geréb Dezső /Albert Flórián /Orbán Viktor stb.


Ti adnátok ilyesmi nevet a gyermeketeknek?



2020. jún. 25. 16:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, én nem adnám a gyerekemnek. Pokol lenne neki az iskola, szanaszét cikiznék. Amikor később megpróbál ügyet intézni, az esetek többségében azt fogják hinni, hogy trollkodik (nyilván nem a kormányablaknál, ahol megvannak az adatok), nem fogják komolyan venni. Pl. a rádiós Rákóczi Feri is mondta, hogy nem egy eset volt, amikor bemutatkozott, és morcosan visszaválaszolták, hogy "Ja, én meg Petőfi Sándor". Netes oldalakon simán zárolhatják a profilját azért, mert azt hiszik, a másik ember bőrébe akar bújni, trollkodik vagy uszítani akar.


Ezeket a szülőket nem tudom megérteni. Nem attól lesz híres a gyerek, hogy egy híres ember nevét kapja, nem predesztinál ilyen téren a név. Sokuk meg azt hiszi, milyen rohadt vicces - na, az ilyen az a szülő, akinek nem kellene gyereket vállalnia, mert letojja azt magasról, hogy a gyereke hogy fogja magát érezni, az a fontos, hogy mások lássák, hogy ő, a szent szülő, az milyen vicces volt, és gyakorlatilag nem egy önálló emberként látja a gyerekét, hanem a saját maga meghosszabbításaként, ami nagyon gáz és nagyon önző dolog.

2020. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hat en 23an tudtam megh kisfiut varok elkezdtem nezegetni a neveket es lattam hogy anyakonyveztetheto keresztnev a Csak es a Norisz is.

Most gondoljatok mar bele, Szabo Csak Norisz 🤦‍♀️😂😂

2020. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!