Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs gyereke,...

Ha valakinek nincs gyereke, de gyerekkel kapcsolatban kérdez, akkor miért az az első reakció, hogy biztos pedofil vagy kamu a kérdés?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy akinek nincs gyereke, egy csomó dologhoz halvány dunsztja sincs, és még le is hülyézik.
2020. jún. 29. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert buták az emberek.
2020. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, mi a kérdés.
2020. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Linkelj kérlek egy ilyen kérdését.
2020. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kapásból a tegnapi rajzolós kérdés jutott eszembe. Meg volt egy régi kérdés, ahol egyedül utaztak volna a harmadikos gyerekek (többen).
2020. jún. 29. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A rajzolós kérdés feltevője agyilag kb egy zokni szintjén volt. Feltett egy kérdést, konkrétumok nélkül, aztán csodálkozott, hohy milyen válaszok születtek. Ha előre leírja, hogy pontosan mi, hogy történt, akkor értelmes válaszokat kap. Ha jól emlékszem 3 oldal találgatás után kegyeskedett végre elárulni, pontosan mi a helyzet. De egy idiótán feltett kérdésre csak idiota válaszok fognak érkezni.
2020. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért? Általánosságban nem lehet feltenni kérdést? Miért kell konkrétnak lenni? Én nem válaszoltam, mert saját gyerekem nincs, csak tesóméra szoktam vigyázni, aki még csak kétéves, és nem éreztem volna korrektnek.


Most nem védem a kérdezőt, tudom, hogy sok ember nem tud rendesen megfogalmazni egy mondatot, de mi van, ha kérdező direkt homályosított, mert arra volt kíváncsi, mások hogy reagálnának, ha fingjuk sincs a körülményekről. Ha én mentem volna akár haza még 12 évesen is a játszótóról, hogy hazaviszek valamit, amit egy néni vagy bácsi, vagy akárki ott osztogatott, anyám kézen fogva húzott volna vissza, amíg meg nem találjuk az illetőt, és vissza nem adom, amit kikunyeráltam. És jól le lettem volna szidva, hogy mit zavarok másokat, plusz miért állok velük szóba. Akkor is, ha, ahogy a kérdező írta, ő csak 18 éves volt. Engem simán lebácsiztak az utcában a kisgyerekek nyolcadikos koromban, mert magas voltam.

2020. jún. 29. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mas a reakció, ha mások a körülmények. Ott a kérdésnél pont leírtam 3 verziót és három lehetséges reakciót. Soha nincs olyan, hogy a körülmények nem számítanak.


Pl:

Pistinek eltörte az apja a karját.

Erre a reakció kb agyonverni Pisti apját, hogy képes ilyesmire, a xemét állat, nem erdemli meg az apa nevet,stb.

Egészen addig, amíg nem jön az új információ, miszerint Pistike és apuka biciklizett, apuka elesett és olyan szerencsétlenül esett, hogy pont a gyerekre sikerült, így eltörve a karját.


Anya új ferje a húgom bugyijait nézegeti

A xemét pedofil állat, kivágni, feljelenteni, kiherélni azonnal.

Informacio: a mosógépből kivéve megnézi, hogy tiszta e, mielőtt kiakasztja száradni.


Az osztályfőnök nem akarja elvinni a gyerekemet a kirándulásra.

A mocskos idióta, hát mit képzel ő magáról, azonnal az igazgatóhoz menni, kirúghatni, stb.

Informacio: A gyerek enyhen autista és ADHDs, az iskolában is nehezen tartható kordában, önmagára és a többiekre veszélyes.


Ugye milyen más, ha kap az ember valami informaciot es nem csak egy momdatra kell reagalnia?

2020. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért szerintem, amiket te írsz, kissé sarkítottak, de értem a lényeget. Amúgy szerintem tök érdekes, hogy részletinformációval hogy reagálnak az emberek.
2020. jún. 29. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem kicsit próbáltam sarkítani, épp azért, hogy érthető legyen a lényeg.
2020. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!