Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen kilátástalan lett a...

Teljesen kilátástalan lett a helyzet a szüleimmel, már végső elkeseredettségemben az öngyilkosságot is megemlítettem erre normális ez a reakció?

Figyelt kérdés
Ilyet mondtak hogy az nem olyan könnyű, meg ne keserítsem meg a magam meg mások életét se egy normálisan gondolkodó ember csak azt teszi amit a tapasztaltak mondanak... Azóta eltűntem és még csak fel sem hívtak nem is írtak, tőlük akár már halott is lehetnék.

2020. febr. 6. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi a gond? Nem érdekled őket, ők se érdekeljenek téged és kész.
2020. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mi a konfliktus?
2020. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
És hova mentél? Mikor?
2020. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
21 és Ausztriába egy barátnőmhöz...
2020. febr. 6. 21:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Szinte minden a konfliktus :( Csak ordítva tudunk kommunikálni, és minden létező negatív jelzővel már illettek a szrházi, senki, idióta, balf...és sorolhatnám.
2020. febr. 6. 21:09
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt ember vagy. Nem vagy köteles eltűrni, hogy megnehezítsék az életedet. Ha ők nem foglalkoznak veled, te se foglalkozz velük. Nélkülük is élhetsz boldogan. (Legalább felneveltek. Másnak annyi se jut.)
2020. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Mit hisztizel?

Öngyilkosság helyett menj el dolgozni, tartsd el magad, költözz külön a szüleidtől. Onnantól nincs veszekedés.

2020. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

7: Megtörtént, más a kérdés.

Nem olvasol??

2020. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek...nyilván nem egyedi eset :( Csak ugye sose gondoltam hogy az én családom is ilyen...
2020. febr. 6. 21:37
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom. Biztos fáj neked, de jobb ha továbblépsz. Úgy tűnik őket nem zavarja a helyzet, magadat meg ne büntesd az ő taplóságuk miatt. Keress munkát Ausztriában és légy boldog. Sok sikert!
2020. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!