Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok az anyukak akik pici...

Azok az anyukak akik pici gyerek mellett belevagtak fosuliba, leirnak a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés
Szeretnek belevagni jovore a fosuliba. 1,5 eves most a lanyom. Tervezunk tesot, ha osszejon 6 honapon belul akkor megvarnam meg o is nagyobbacska lesz. Erre alapozni nem tudok, mert elso gyerekre is eveket vartubk, igy nem huznam a tanulast tovabb. Milyen eselyeim vannak? Lassan 10 eves az erettsegim. Allami oktatasban reszesulhetek még, vagy mindenkepp fizetnem kene? Igazából a legjobban az erdekel, gyerek mellett hogyan lehetne? Vizsgakra felkészülni talan lenne segtsegem, hogy elszeparalodjak tanulni, de sosem voltam az a tipus aki 1x elolvasta es fujta az anyagot. Van szakmam. Okj. De sose dolgoztam benne, es nem is szeretnék. Szoval.. mennyire nehez ez igy? Foleg ha lejar a gyed, valszeg vissza is kell mennem dolgozni.. szivesen olvasnek sikersztorikat
2020. jún. 30. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy sikerült az érettségi. Ha jófajta okj, akkor pluszpont is jár érte. Nyelvvizsgánál detto.


Amíg gyesen vagy, kapsz egyéni tanrendet nappalin, csak gyakorlatokra kell bemenni, az azt jelenti hogy 12 órából kb 4-5 re kell csak bejárnod.


Ha gyesen vagy, pluszpontot ér felvételinèl, de ha pl családfentartó vagy, akkor is..


Simán felvesznek, tanulni is lehet, persze attól függ, mit tanulnál és tipikusan fog e fejlődni a gyereked. Ha bármi gond van, csúszik az egész.

2020. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most végeztem a második évemmel a fősulin. A babám 6 hónapos és van egy 9 évesem is. A vizsgaidőszak kellős közepébe szültem. 3 hetes volt a kicsi mikor elmentem vizsgázni. A párom segített olyankor. Tanulni alvásidőben. Egyedül a ház es a főzés látta kárát, mert takarítani, főzni kevés időm maradt, sokszor kedvetlenül ültem neki tanulni mikor a kicsi elaludt. De megcsinálható.Egyébként én nem vagyok nagyon okos vagy jó képességű, és még így is kivitelezhető.
2020. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha ahogy írod, nem voltál az a típus, aki 1× átolvasta az anyagot és már ment is neki, akkor jól gondold át... Én ugyanis az a típus voltam, de szörnyen elbutultam a "dedózásban". Ezt leginkább akkor érzékeltem, amikor már megoldható lett volna, hogy tanuljak, de nem ment... Anno a kisujjamból kiráztam mindent, ma már fel sem fogom, pláne nem rögzül. Óriási pusztítást tud végezni az ember agyában ez a babás-kisgyerekes időszak 😕
2020. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szaktól is függ. Ugyan nem vagyok érintett, de több ismerősöm igen.

Megcsinálható, de nem lesz könnyű, mindenképpen kell hozzá a párod segítsége.

Államira ugyanúgy bejuthatsz, de azt tudnod kell, hogy már emelt érettségi kell a felvételhez.

2020. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!