Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tabletta mellett lett...

Aki tabletta mellett lett terhes, az leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, 8 hónapja szedek tablettát (nem a szoptatósat, rendeset). Furcsán érzem magam, hányingerem van, ami az előző terhességemnél már a 4. héttől volt, és a 6. héttől vészes hányás lett belőle egészen a szülésig. Úgy érzem magam mint koraterhesen, pedig elvileg nem lehetek terhes, ha szedem a tablettát. De azért aggódok kicsit. Nektek hogyan derült ki, hogy terhesek vagytok tabi mellett? Nem jött meg a megvonásos vérzés? Nekem megjött, az jelent valamit?
2017. aug. 28. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az első hónapban használtak kiegészítő védekezést akkor nem hiszem hogy baba van

Igaz én évekig szedtem egy gyógyszert. Ugyanaz volt nálam mint nálad. Én csináltam tesztet. És utána mentem dokihoz aki megerősítette a terhesség tényét.

2017. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!