Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jelek mutat(hat)nak...

Milyen jelek mutat(hat)nak arra hogy a baba önállóan járni kezd?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kisfiam már egy ideje fal mellett és bútoroknál tud lépkedni,akár futni is kapaszkodva. Természetesen nem siettetni akarom csak kívámcsi vagyok.

Szeretném megkérdezni milyen jelek utalhatnak arra ha önállóan próbál járni? Van valami előzménye vagy egyszerűen el enged mindent és jár? Egyenlőre annyit vettem észre hogy 1-2x elenged mindent és csak áll egyhelyben és aztán elesik vagy leül.



#fiú #baba #15 hónapos #korababa #Nem megy önállóan
2020. júl. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 3 hónapig lépkedett bútorok és fal mellett. 16 hónaposan indult el. Egyszer csak felállt a szoba közepén és lépett kettőt. Aztán egyre többet lépett.

Nálunk az volt a jel, hogy nagyon nyűgös volt nappal és rosszul aludt éjszaka. Kb. 2 hétig.

2020. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónapot lépegetett bútor mellett


1 hónapot álldogált bárhol kapaszkodás nélkül..


Amikor elindult, másnap úgy ment, mint aki nem akkor kezdett járni..

0 bizonytalansàg

2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányomnál igen, az volt a jel, hogy el-elengedte a kapaszkodót és ácsorgott. Ő 4 hónapot ment bútorok mellett, 18 hónaposan indult el.

Fiam máshogy csinálta. Ő a kapaszkodás nélküli felállást is begyakorolta előtte és 1 hónapig ebből csak egyet-egyet lépett. Ő 5 hónapot ment kapaszkodva, így indult el 13 hónaposan.

2020. júl. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és hogy válaszoltatok.
2020. júl. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!