Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Léna név túl oroszos?

Léna név túl oroszos?

Figyelt kérdés
Ezt szeretnénk adni, ha kislány lesz, de sokak szerint nem magyarnak való. Neked hogy tetszik?
2020. júl. 3. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Túl tucat inkább.
2020. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha magyarnak csak magyaros nevet lehetne adni, elég nagy bajban lennénk. 😀

Szerintem szép név a Léna, manapság nem feltétlen oroszos, a világ minden táján létező név. Sehol nem fognak majd rajta fennakadni, ez pozitív. ☺️

2020. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neked mi tetszik, első?
2020. júl. 3. 11:52
 4/9 anonim válasza:
100%

A Lénat inkább a németek szeretik és gyakori is náluk.Nem annyira oroszos.

Szerintem szép név ha passzol a vezetéknévhez és neked meg a párodnak tetszik ne hallgass másokra nyugodtan add a Léna nevet a kislányodnak.

2020. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél sokkal oroszosabb hangzásúak (pl. Natasa, Tatjána). Nekem inkább azért nem tetszik, mert túlságosan elterjedt lett manapság. Amúgy szép név. Amúgy elég sokan adnak külföldről átvett neveket (pl. Jesszika, Tifani), hát ezek aztán főleg nem magyar hangzásúak. A Léna ezekhez képest az.
2020. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Lena mar eleg gyakori nev, de nekem tetszik. Ismeroseim Lenusnak, Lencsinek becezik a picurt. Szerintem egy picit komoly, es egy picit kislanyos nev is egyben 😊
2020. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy Tóth vagy Kovács Léna szerintem sem szép, de pl van egy Petrovics Léna nevű ismerősöm, az szerintem helyes kis párosítás :)
2020. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nemzetközi tucatnév. De ha nem lenne az, akkor sem tetszene. Olyan semmilyen.
2020. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Rengetegen adják itthon is, nagyon felkapott név. Szóval nem hiszem, hogy túl oroszos lenne
2020. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!