Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye én nem fogom majd bántani...

Ugye én nem fogom majd bántani a gyermekemet?

Figyelt kérdés

Egy bántalmazó csaladból jöttem (testi,lelki bántalmazas)

Olyan feszültség volt otthon, hogy látni lehetett a levegőben.

És megfogadtam, hogy nem fogom soha bántani a gyerekemet. Ugye nem fogom most attól félek hogy valaha olyanná válok és azon gondolkozom, hogy inkább ne is legyen gyerekem mert nem bírnám elviselni hohy 1x is bántsam.



2020. júl. 4. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Néha nagyon felhúz a babám, faradtan kimerülten mindenféle szörnyűség eszembe jut, de soha nem tudnám bántani.

Ez meg hogy sose lehet tudni, hagyjuk már, aki előtte is nyugodt, türelmes tipus volt, nem agressziv állat a gyerekével.

2020. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › comment-page-2

Tanulok, hiszen apukám szavai mindig előttem vannak, mikor kiskoromban arra ... Erre megkérdezte, hogy akkor mit fogok csinálni egyedül… ... Az anyukám és a nénikém vertek. ... Ön szerint nem érzékelik, hogy Önt bántja valami? ... is egymást úgy szólitani hogy drágám meg kicsim szivem baby De nem tudom hogy mit

2020. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!