Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szóltatok már bárkinek, ha...

Szóltatok már bárkinek, ha egyedüliként a családos parkolót használta?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha van máshol is szabad hely, akkor miért pattogjak? Nem vagyok se véranyuka se igazságtevő.
2020. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem vagyok önkéntes rendőr, sem szoci-házmester.
2020. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Idegesítő de nem szoktam.

Elég bunkó szokás sajnos.

2020. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A családos parkoló (a mozgássérült hellyel ellentétben) nem hivatalos fogalom, így a jogosulatlan használatát számonkérni is csak etikai alapon lehet(ne).
2020. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem szóltam, mert nem volt még szerencsém egy sofőrhöz sem,nincs időm megvárni őket. Bár ez inkább csak az ő szerencséje. :) Nálunk a Lidl parkolóban rendszerint odaállnak, mert az árnyékos,én meg álljak a gyerekekkel a tűző napra,a parkoló végébe, hogy ne legyen a közelünkbe senki, nehogy meghúzzam az ajtóval a másik autót, mikor ültetem be a gyerekülesbe. Ja, igen,azt is utálom mikor 10 cmre mellém parkol mikor látja, hogy gyerekülesek vannak hátul. 10 centin hogy ültessem be?! Roppant bosszantó.
2020. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem szóltak már, de abszolút jogtalannak tartom. Szituáció: anyukám elvitte a babát sétálni, én elvégeztem a dolgomat otthon és mentem utánuk autóval. Mikor megálltam a megbeszélt helyen, egyedül szálltam ki (ekkor szóltak be), de hamarosan megérkezett anyukám a lányommal és nekiálltam besakkozni a babakocsit, a hátizsákot és a gyereket a kocsiba, akkor érdekes módon nem kért elnézést, pedig látta. Úgyhogy akinek ilyen beszólogatós ingerenciája van, először gondolja át, hogy lehet, hogy több van a dologban annál, mint amennyit lát. Amúgy ha egyedül megyek, sosem állok családi helyre, de semmi közöm hozzá, ha valaki igen, mert millió oka lehet rá.
2020. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
5-ös vagyok. Egy kisvárosban élünk és tudom kik foglalják el a parkolókat, vállalkozók kitartott feleségeik az ikszhetessel, meg h.lye pics.k akik nem tudnak vezetni, meg beparkolni két autó közé. Na ezekre vagyok mérges. Meg az egyik bolti dolgozó is rendszeresen odaparkol, mert a dolgozói parkoló napon van, itt meg egész nap árnyékban van a kocsija.
2020. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

inkább ne pofázz bele mások életébe, ha bunkó, nem éri meg, ha oka van, akor meg te vagy bunkó, mert minek pofázol bele.

nekem is nekemugrott egyszer valami ronda nyugger, mert beálltam egyedül érkezve, alig 18 évesen a családi parkolóba a vasútállomáson, a peronon vártak fenn a nagynéném, a két gyerek meg az üléseik, erre leállt hisztizni a vén hülye, hogy mit állok ide meg micsoda krva vagyok hogy ennyi évesen gyerekem van (?!)

2020. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam senkinek beszólni, egyszer fordult elő, hogy beszóltam valakinek, aki kis településen a nagy kanyarban a főutcában holt részegen áttántorgott előttem és állóra kellett fékeznem és örültem, hogy senki nem volt mögöttem... Egyébként meg nem szakad le a lábam, ha kicsit sétálnom kell. :) A gyerekemé sem, amikor meg kisebb volt, akkor meg úgyis a kezünkbe vittük. Azért nem 1 km-ről kell akkor sem sétálni, ha pont nem a családi parkolóban tudunk leparkolni.
2020. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak azert bosszant, mert a tobbi parkoló joval kisebb, igy alig birom kivenni a gyereket.. de en ugy vagyok vele, ha ok pofatlanok en is.. beallok keresztbe a pics@ba, igy senki nem parkol mellem :D persze nem az ajtoba, hanem oda ahol mar szellosebben vannak az autok. Talan annyira ezzel en se vagyok paraszt, de vedem a sajat autom is,es meg is konnyitem a dolgom.

Egyébként sokszor ez abbol fakad, hogy 3 lepest lustak megtenni az emberek. Mert ha csaladi parkolo hatul lenne, a kutya nem allna be oda

2020. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!