Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes rendbehozni a...

Mikor érdemes rendbehozni a hasam?

Figyelt kérdés

5 hónapos az első gyermekem. Nem lett rossz állapotú nagyon a hasam, de kicsit löttyedt, illetve szét van nyilva a hasizmom kb egy ujjnyira.

Tervezzük lassan a következő babát. Érdemes most foglalkoznom a hasammal, hasizom gyakorlatokat végeznem? Vagy teljesen felesleges? Van esetleg hozzáértő?



2020. júl. 15. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szétnyílt hasizommal tilos a hasizomgyakorlat...



Amúgy amennyire lehet a 2 közt rendbetenni core edzéssel

2020. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy első mondja. Annyi, hogy a haránt hasizomgyakorlat tilos, és core-ok közül a sima plank. Oldalhas gyakorlatokat nagyon is csinálj, mert az fogja az izomfűzőt szépen a helyére tenni. Azt viszont nemhogy most, de egész terhesség alatt ajánlott csinálni. Ez egy nagyon jó gyakorlatsor, én ezt csinálom https://www.youtube.com/watch?v=WSAp64027fk&list=PLkdaCg6IG0..
2020. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi idős a babám és most megyek szakemberhez, aki tanít gyakorlatokat rá. Minden terhesseg után érdemes helyre tenni, mert a következő meg jobban szét fogja feszíteni különben és nem egyujjnyi lesz utána hanem kettő vagy három. Vagy ki tudja.
2020. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szétnyílt hasizomra vannak speckó gyakorlatok, azokat végezheted most is. Azt hittem, műtétre gondolsz, azt nem csináltatnám, ha még terveznék babát, de gyakorlatokat végezni szerintem mindig érdemes, két terhesség között is.
2020. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos válaszok!
2020. júl. 15. 11:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ajánlani személyi edzőt Budapesten aki kifejezetten foglalkozik, ért ehhez a témához?
2020. júl. 15. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
En sajnos nem pesti vagyok. Ha van autód, Oroszlányon tudok ajánlani. Az egyéni órák úgy vannak, hogy kéthetente egy óra. Közte otthon csinálod. A haladástól függően kapsz új gyakorlatokat.
2020. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!