Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ötletetek valamilyen...

Van ötletetek valamilyen tetoválásra, amely a gyermekek iránti határtalan imádatomat szimbolizálhatná?

Figyelt kérdés
Nem akarom születendő gyerekeim arcát magamra varratni,de valamit szeretnék,ami azt jelképezi, hogy egész életem a gyerekek(nemcsak saját) körül forog?
2009. okt. 4. 20:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%

Miért kell ahhoz tetoválni?!... 8-o

Menj el gyermekgondozónak (babyszitter, óvónő, csecsemőgondozó, stb.), úgy mutasd ki a határtalan szereteted!... Vagy szülj 15 gyereket!... :-D


Még nincs is gyereked?!...


Mondjuk, egyáltalán nem biztos, hogy 2 gyerek után is ennyire "határtalan imádat" lesz benned, amikor hetekig nem aludtál, a spenót a falra kenve, a kaki meg az asztal szélébe, és a szomszéd szobában épp öli egymást a két kölök...


Várj még egy kicsit azzal a tetoválással... :-/

2009. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Tetováltass egy anyaméh -szimbólumot. Kicsit sarkítva fogalmazott az első válaszadó, de kicsit igaza van... egy gyermek óriási boldogság, de óriási felelősség és igen néha "gond" is. Úgy értve a gondot, hogy pl.fel kell kelni hozzá éjjel 2kor, fáj a pocija, nem tud elaludni... szóval ez az oldal is létezik ...

2009. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyik barátunk (ő férfi) kínai betűkkel íratta fel a kislánya nevét az alkarjára.
2009. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem az volt a kérdés, hogy tetováltassak-e? Azt majd én eldöntöm...Az volt a kérdés, hogy mit.

Első válaszolónak pedig: gyermekvédelemmel foglalkozó jogász leszek, úh köszi a munkatippeket, de már van elképzelésem.


Anyaméh szimbólum?? Az azért kicsit fura lenne, ha egy méhet tetetnék magamra.

A kínai betűk tetszenek, de még nincs gyerekem:(

Én valami általánosat gondoltam,pl nincs vmi egyiptomi jel ami ezt szimbolizálja?

2009. okt. 4. 20:44
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon szépen meg lehetne csináltatni, hogy az alhasadra tetováltatnál egy stilizált galambot.

Viszont ha még nincs gyereked, akkor ezzel várj, hiszen szülés után valószínűleg nem lenne túl szép formája. Nekem csak köldök piercingem volt, aminek a helye kb. négy felé szakadt a terhességem alatt. Szóval szerintem amit írtam, meg úgy egyáltalán, bármi ilyenre utalót akkor tetováltass, ha már szültél.

2009. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

a galamb nem a békét szimbolizálja?


nem a hasamra szeretnék, lapocka vagy derék vagy ilyesmi helyre.

2009. okt. 4. 20:51
 7/28 Nikcsi ***** válasza:
100%
Nekem van egy virag a hasamon bal oldalt meg 19 evesen tetovaltattam. Azota szultem egy gyereket es a tetkom koszoni szepen nagyon jol van, mintha nem is lettem volna varandos. Most varom a masodikat azon kivul hogy nagyobb viragom van, semmi gond nincs vele. :)
2009. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
jajj, vonatkoztass már el! :)))Nem konkrétan méh-et hanem ehhez hasonló, ezt szimbolizáló dolgot (pl. tulipán-motívum)
2009. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

úúú ez jó, ez tetszik!!!


tudsz még ilyet, mi szimbolizál anyaméhet? tulipán az jó!!!

még mi?

2009. okt. 4. 21:00
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy csecsemőt ölelő kéz a legszebb szimbólum:-)
2009. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!