Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 honapos kislanyom a viganto...

21 honapos kislanyom a vigantollal jatszott es racsorgatta a kezere meg a labara(valahogy hozzafert mindezt egy pillanat alatt)mivel alog volt meg nemreg megbontav nem drasztikus mennyoseg hianyzik belole epp egy kicsi megis aggodom mivan ha?

Figyelt kérdés
Ha a szajaba is csepegtetett volna, bar erre keves az esely mivel ali hianyzik belole es ugye nehezen is jon,de a labara kezere megia ment es ha azt lenyalta.. ennek ellenere a napi egy cseppet ma is megkapta
2020. júl. 19. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Epp a haromnegyede vagyis inkabb a tetejerol egy ujjnit hasznaltunk exdig el es nem latok nagy veszteseget szoval nem sok johetett ki de a keze laba "olajos" volt
2020. júl. 19. 17:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocso gyorsan gepelek ideges vagyok
2020. júl. 19. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, majdnem 2 éves már. Nyári időszakban amúgy nem kell vigantol, vagyis nekem ezt mondta a gyerekorvos meg a védőnő.
2020. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor kimegy a fejembol es elfelejtem oda adni neki most kb ot napig nem kapta mult heten
2020. júl. 19. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baja nem lesz, pláne egy alkalomtól. Valódi vigantolos D-vitamin mérgezés kitartó túladagolás hatására következik be. Lásd az anekdotát a gyógyszergyári alkalmazottról, aki sütőolajnak használta :)
2020. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiammal is történt hasonló eset. Gyermekorvost és a kórházat is felhívtam biztonság kedvéért. Azt mondtàk nem lesz semmi baja, csak most két hétig ne adjak neki, és máskor vigyázzak jobban, hogy ne tõrténjen még egyszer meg.
2020. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nyáron nem adok, megkapja a napból, nem lesz semmi baja szerintem.
2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer véletlenül fenistil csepp helyett 8 csepp vigantolt adtam be, felhivtam a védőnőt azt mondta semmi baj tartsák egy hét szünetet vele,nem lesz semmi baja.

De nyáron tényleg nem kell adni legalábbis nekem is azt mondta a doki elég ha eleget vagy vele a szabadban.

2020. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!