Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gyorsan lehet teherbe...

Mennyire gyorsan lehet teherbe esni? Az első alkalomkor esetleg vagy több időnek kell eltelni?

Figyelt kérdés
4 hete volt laparoszkópiás műtétem, méhen kívüli terhesség miatt.. eltávolítottak a jobb oldali petevezetékemet.. az orvos erről nem tájékoztatott!

2020. júl. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt márciusban pont így. Április végén pozit teszteltem mert ilyenkor jobban megfogan. Orvos nekem se mondott semmit meg félre is értettük egymást de szerencsére minden a legnagyobb rendben van.
2020. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előre az orvos sem tudja, hogy megmenthető e a petevezeték. Az, hogy utólag nem tájékoztattak elég durva, de nem lep meg. Pedig egészségügyben dolgozom, mégis felháborító néha ami megy egyes helyeken.

Amúgy ettől még simán teherbe eshetsz rögtön. Nem ezen fog múlni. 😉

2020. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 1 alkalomból terhes lesz, és van, akik 1 évig is próbálkoznak, pedig egészségesek mind a ketten.
2020. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, akkor k..urva gyorsan Ha szeretnél, akkor meg baromira nem. Legalábbis az általános tapasztalat ezt mutatja. Simán is összejöhet egy petevezetővel, de a helyedben elmennék egy meddőségi intézetbe, nagyobb a sikerességi ráta.
2020. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!