Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapossal nyaralás?

10 hónapossal nyaralás?

Figyelt kérdés
Nem is igazán nyaralás, mert ősszel mennénk. Tudnátok ajánlani itt belföldön városokat, ahova egy 10 hóssal el lehet menni? Gondolok itt arra, hogy van a közelben olyan, ami egy ekkora babát is érdekelhet. Vagy ti ekkora babával merre voltatok nyaralni?
2020. júl. 20. 22:15
 1/8 Derjaderja ***** válasza:
100%

Szilvásvárad esetleg?

Vagy Nyíregyháza (az állatkertben van tök jó szállás).

2020. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szerettek csinálni? Wellness, pihenés vagy látnivalók?

Mi Balatonon voltunk 8 hónapossal, strand, este pizzéria, séták.

Ha csendre vágytok, a Patóhegyi apartmanokat ajánlom (amolyan kis borfalu) vagy veszprémi állatkert környéke a Balaton miatt, stb.

Azért arra készüljetek, hogy ősszel lehet jön az újabb megszorítás, levegőben van hogy lassan jön a hülye vírusnak a második hulláma. Azt őszre saccolják az okosok. Nehogy bukjátok a foglalót.

2020. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy 10hónapost pont semmi sem érdekel még, nyaralni vele pedig bárhol lehet. Ott lesz, ahova viszitek. Szerintem az, hogy ti Visegrádon mondókáztok vagy Balatonfüreden ebédeltek, miközben ő a babakocsiban alszik, édes mindegy.
2020. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül arra figyeltünk ilyen pici korukban, hogy ne legyen több 2 óránál az út. Amúgy bárhova lehet vinni őket, nekik meg elég egy játszótér, az mindenhol van. 😊
2020. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Derjaderja ***** válasza:
100%
Hát az én 10 hónaposom pl a Vadasparkért odavolt.
2020. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3asnak igaza van abban, hogy a babának mindegy. Minden városban van olyan, ami a babát érdekli: park, játszótér, hinta. Ok, állatkert nem mindenhol, de a környéken tuti akad. Inkább az döntsön, ti mit szeretnétek megnézni.
2020. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a 10 hónaposommal Siófokra mentünk a Hotel AZÚR Prémiumba. Én nagyon ajánlom mindenkinek.
2020. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2020. júl. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!