Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 hetes terhes vagyok és nem...

16 hetes terhes vagyok és nem érzem mozogni a 2. babám. Más mikor kezdte érezni a mozgást többedik gyereknél?

Figyelt kérdés

2 hete voltam dokinál, mondta hátsó fali placentám van, így bármelyik pillanatban érezhetem, hogy megmozdul. Kicsit csodálkozott is, hogy még nem érzem. Azóta eltelt 2 hét és még mindig semmi :-( időpontom dokihoz csak augusztus 12.-én van, ugye minden rendben?!

Két napja éreztem a köldököm alatt jobbra pici pont szerű pár finom megbökést, lehet a baba volt? De azóta sem érzem :-(



2020. júl. 27. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még kicsi, valószínűleg azért nem érzed.


Megértem, én is tűkön ülök, meg nekem még korai is, hogy érezzem, de aggódom, hogy vajon, minden rendben van-e. Mi is a másodikat várjuk, szintén hátsó fali lepény.


Nekem is csak aug. 13-ra van időpontom.


14hkm

2020. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem. Nincs semmi baj ne aggódj,attól mert nem első gyerek nem biztos,hogy hamarabb fogod érezni.
2020. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor, mint az elsőt, a 21. héten. Bár nekem mellső fali volt. Előtte is voltak olyan "talán" az a remegés az, meg nehezebb az az oldal érzések, de a kifejezett ficánkolás onnan kezdődött.
2020. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is csak 20 hetesen kezdtem érezni, a másodikat is, hiába, hogy a legtöbben már előbb szokták. Szerintem ne aggódj, ha amúgy minden rendben, akkor még egyáltalán nem különös, hogy nem érzed.
2020. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó kedves első válaszoló, akkor izgulhatunk együtt :-)
2020. júl. 27. 09:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elsőt 17 hetesen kezdtem érezni, remélem pár nap múlva újra átélhetem ezt a fantasztikus érzést :-)
2020. júl. 27. 09:28
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiamat hátsó fali placentával 16 hetesen kezdtem érezni. A lányomat (2.terhesség) 20 hetesen melsőfali placentával
2020. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elsőt 19 másodikat 20 hetesen
2020. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En az elsőt 18 hetesen most vagyok 17 hetes hátsó fali szimtén. Néha mintha éreznék valamit de olyan tényleges rúgást nem de pici mocorgást igen. Rajtam van jó sok plusz kg védőnő azt mondta amiatt nem érzem még😑
2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pont most kezdett aprókat rúgni vagy kezével kalimpàlni 😃
2020. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!