Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 16 hetes kismamák...

Hogy vagytok 16 hetes kismamák? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
Nekem semmiféle tünetem nincs. Ha nem hallgatnám a szivhangot, azt se tudnám, hogy terhes lennék.
2020. jún. 11. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok mint te. Nem erzek egyaltalan semmit, ami ugyan valahol jo mert elkerul a terhessegi rosszul let es a tobbi, de valahol jo lenne valamit erezni hogy jobban felfogjam hogy terhes vagyok.
2020. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem vagyok egyedül. Már azt hittem, valami abnormális...akkor örüljünk a szerencsének :)
2020. jún. 11. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én sem éreztem semmit, alig vártam az UH-kat, hogy biztosítsanak róla, tényleg babát várok. Hát, most visszasírom a "bizonytalanságot". Holnap (ma) töltöm a 17. hetet, a 7-11. hetet VÉGIGémelyegtem és -hánytam, utána már csak ritkuló tendenciában, 2-3-4 naponta. De hullafáradt vagyok, alvási zavaraim vannak, hangulatingadozásaim miatt a férjem folyamatosan kiröhög, és már most akkora a hasam, mint az első terhességemmel az 5-6. hónapban. És persze ennek megfelelően szenvedek a mozgástól néha :D Szóval élvezzétek, csajok, mert iszonyat mázlisták vagytok! Egyébként gratu a babákhoz! <3 :)
2020. jún. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beniiiiiiiii válasza:

Szerintem én szimplán fel vagyok puffadva



17/f

2020. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!