Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Debrecenben...

Mit gondolsz a Debrecenben (nem) elrabolt gyerekek ügyéről?

Figyelt kérdés
Debrecenben a Vámospércsi út végén lakunk, szinte az élménypark szomszédságában. Hallottuk, ahogy az anyuka torka szakadtából üvöltözik segítségért, de elképzelni sem tudtuk mi történhetett. Elég sok idő múlva jött ki a rendőrség, ahogy magán kívül volt a nő szerintem mentő sem ártott volna. Ma olvastam, hogy mégsem rabolták el a gyerekeket, hanem apukának lettek ítélve. Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy hogyha tudta az anyuka, hogy apuka bármikor magával viheti az imádott gyerekeit miért nem tett semmit az ügyben? Állítólag a bíróság semmilyen megkeresésére nem reagált. Egy jól szituált, fiatal anyukáról van szó, nem tudom elképzelni hogyan gondolta, hogy ezt így meg lehet oldani. Azt a szóbeszédet is hallottam, hogy az apuka 3 éve egyáltalán nem találkozott vagy beszélt a gyerekekkel, szegények hogy halálra lehetnek rémülve. Nem értem, ha apuka joggal vitte el őket miért kigyúrt, erőszakos férfiakkal oldotta ezt meg. Szörnyű az egész, hiába állítólag jogosan vitt el őket. Szerintetek van bármennyi esélye az anyának, hogy visszakapja a gyerekeket? Annyira normális nőnek tünik, nem tudom elképzelni, hogy a gyerekek ne lettek volna nála jó helyen. Tudom millió komment van róla a neten, de egy ilyen névtelen oldalon talán őszintébben leírják az emberek mit gondolnak egy ilyen esetről.
2020. júl. 27. 20:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%
#27: De, belegondoltam. Tudom, hogy ha ilyen helyzetben lennék, akkor ott nekem félre kell raknom minden sérelmemet (az apjuknak is), és egy normális beszélő viszonyt kell kialakítani, és a gyerekeknek csak annyit kell tudniuk, hogy anyu és apu nem élnek együtt, de ők mindig fontosak lesznek. De ennek egy sima válásnál is így kell lennie (7es válaszadó voltam, ott írtam egyéb megoldást)
2020. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta van valami hír a családról?
2021. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt velük? Van valami fejlemény?
2023. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!