Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, ha valaki...

Hogy lehet az, ha valaki szülés után pár nappal vagy pár héttel ugyanúgy néz ki, mint terhesség előtt volt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Hasszorítóval, jó ruhákkal, sminkkel és annyi segítséggel, hogy kialudja magát bőven.
2020. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt kor és genetika kérdése, van aki nem hízott meg annyira, és max az kell hogy kialudja magát.


Sztároknak meg amúgy se természetes a megjelenése, egyébként is ott a spanx, a szivacsos kitömött ruha, parókák, smink, jó fotósok, photoshop, facetune stb.

2020. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
En 9 kg-t hiztam. Mínusz tízzel jöttem ki. Ruhában semmi nem látszott. Meztelenül azért meg most is látszik hogy lotyibb a hasam. Ezen most kezdtem el dolgozni 6 hónappal a szules után. A titok: terhességi cukorbetegségbol kifolyólag szigorú diéta. Semmi karos vagy ördöngösség nincs benne. Teljesen egészséges, barmelyik kismama követheti, akinek fontos, hogy néz ki szules után.
2020. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Én 14kg-t híztam mindkét terhességem alatt. Szülés után ugyanúgy néztem ki mint teherbe esés előtt. Sajnos ennek nem igazán örülök, mivel vékony alkatú vagyok, most újra 50kg vagyok pedig nekem kéne az 55kg-os testsúly, a 167cm-es magasságomhoz. 55kg-osan néznék ki jól szerintem. Ez valószínűleg nagyrészt genetika kérdése, én pl terhességi csíkokat se szedtem össze, ennek viszont örülök 🙂
2020. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Végighánytam a terhességem a kiindulási súlyomhoz képest kb 3 kg-ot híztam így szülés után kevesebb voltam mint amennyivel kezdtem.... azért a kis puklis hasam kb 1 hónap volt mire visszahúzodott, de olyan nadrágba ami összefogott nem látszódott...
2020. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezt én is szeretném tudni... 😒 Bár gondolom genetika. 12 kilót híztam, abból 5 lement a szülésnél kapásból, de azt a maradékot egyszerűen nem tudom leadni. Pedig szinte ugyanúgy járok sportolni mint előtte, az étrendem nem változott, ráadásul a napi 8 óra ülőmunkát felváltotta a gyerek után rohangászás, bicózás, séta, szóval még több is...nem értem. A hasamon a bőr katasztrófa, 41 hétre született a lányom, szülés előtt 5 nappal, egy éjszaka alatt repedt sz@rrá a bőröm, szóval ha egy héttel hamarabb születik, megúszom. Na mindegy, ezt dobta a gép, ebből kell gazdálkodnom.
2020. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Én 78al lettem állapotos(volt rajtam felesleg tudom) és 88al mentem szülni. Miután hazajöttünk, olvadtak le a kilók. Most 5 hónapos a fiam és 71kg vagyok. A hasamon a bőr nekem is az utolsó napokban repedt szét, és nekem is plötyis még.
2020. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Hú az elsőnek de savanyú a szőlő. Genetika, igényesség. Attól hogy gyerek lett, én nem változók abban akit szeretek, pl szép ruhát felvenni pont annyi idő, mint mackó gatyát. Belém ne mondja senki, hogy 10 percig nincs el a babakocsiban pl a baba, amíg fél dobsz egy sminket. A hizast nem tudom, mert én 12t húztam, de szülés után egy héttel pont ugyanolyan voltam mint előtte, 56 kg, 174 cm. Csíkok hálistennek nem lettek rajtam, a hasam lapossága pár hét alatt állt vissza. Ja és kb se ennyit nem alszok, óránként 3x kelek hozzá kb este, 5ig alszik. Nappal amikor alszik tételeket dolgozok ki, tanulok. Szóval nem kell rosszindulatúnak lenni, van akinek sikerül, van akinek nem.
2020. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Én csak 8 kg-t híztam. Császárral szültem, nem tudom köze van e hozzá, de full lapos hassal, és ugyanannyi kilóval jöttem haza a kórházból, mint terhesség előtt. Műtét után meg is jegyezték, hogy eltűnt a hasam.
2020. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Én is ugyan úgy néztem ki szülés után, 52kg voltam terhesseg előtt, 63 kg-val mentem szülni, mikor hazajottem 55 kg voltam. Nagyon pici hasam volt, ezért striam nem lett, és a bőr sem nagyon nyúlt ki. Semmi különöset nem csináltam terhesseg alatt, evésre nem figyeltem nagyon, ettem amit megkivantam, bár az utolsó hetekben a gyomorsav miatt csak mini adagokat tudtam. Tornát mértékkel, heti KB. 3-4* max fel órás kismama edzéseket csináltam, de semmi nehezet.


Ami a genetikan kívül számíthat, hogy terhesseg előtt elég sokat sportoltam így egy elég jó alap izomtonus megvolt, ami segíthetett "egyben tartani" az alakomat, én általában is úgy látom hogy a sportosabb nőkön a legkisebb a különbség, persze vannak kivételek.

2020. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!