Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik egyedül maradtak gyermekk...

Akik egyedül maradtak gyermekkel, mennyi idő után lett új kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Mennyi idős gyermekkel maradtál egyedül? Az új kapcsolatból lett gyermeked?

Nehezebben fogadják el az anyukákat a férfiak?


Nemrég maradtam egyedül 2 gyermekkel. A fiam 9, a lányom 4 éves. Apjuk szerencsére foglalkozik velük.

Viszont félek lesz-e aki így is elfogad? stb. :(


2020. aug. 1. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem ez lenne az első, de nem is a második gondolatom ilyen esetben...
2020. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Sógornőm is 2 gyerekkel maradt egyedül 1-2 évet( pontosan nem tudom) utánna jött össze párom tesójával majd lett tőle még két gyereke. Most boldogan élnek a 4 gyérek meg ők.

Tesóm 1 gyerekkel maradt egyedül majd pár év múlva lett egy egyedülálló pasival kapcsolata,most ők is jól meg vannak 3asban. Van remény - ne aggódj

2020. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 8 ev utan. Nem, nincs közös gyerekunk.
2020. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Már a várandósság alatt is egyedülálló voltam. A lányom lassan iskolába megy, és még mindig az vagyok. Szexre is csak olyan férfiaknak kellenék, akiktől hányingerem lesz, el lehet képzelni... Kapcsolatra senkinek. Ma már van elég gyermektelen nő, a legtöbb férfinak nincs miért elfogadnia egy anyát. Akiknek nem jön össze gyermektelen, azokat pedig te sem szeretnéd magad mellé, hidd el...
2020. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem így van 4es. Tesóm is egy tök helyes pasival jött össze( 2esszes voktam) nem lehet így általánosítani ahogy te teszed
2020. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
4-es vagyok, 5-ös, szerintem a testvérednek nagyon nagy szerencséje volt és/vagy egy minden szempontból igen jó nő. Pont az ő esetéből nem lehet általános következtetéseket levonni. Valamint nem szeretnék indiszkrét lenni, de azt nem említetted, hogy miket néz el, "nyel be" neki. Ha csak annyit, hogy övé mint nőé a főzés és a házimunka nagy része, már épp elég... Nálam ez nem jöhet szóba, és még sok más sem.
2020. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekeim 6 és 2 voltak, mikor elváltunk. 3 évig voltam egyedül. Most várjuk a férjemmel az első közös gyerekünket. A gyerekek nagyon szeretik, nagyon jó a kapcsolatuk.
2020. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
6os egy kapcsolat azért kompromisszumokat is tartalmaz... Illetve nem tudom miért kellene bármit benyelni vagy így hozzá állni.
2020. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Másnap
2020. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez tőled is függ. Ha nyitott vagy és van lehetőséged kapcsolatot teremteni, akkor hamar lehet új kapcsolatod. Viszont ha munka-ovi-iskola-vacsi-alvás-újramunka a mindennapod, akkor nehezebb lesz.

Figyelj arra, hogy ne csak otthon legyél, teremts helyzetet arra, hogy barátokkal eljárj bizonyos időközönként szórakozni, beszélgetni, emberek közé menni. Vagy párkereső. De az mindig nehéz, sok ott az egyéjszakás kalandot kereső lúzer.

2020. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!