Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósgondozásra fogok...

Várandósgondozásra fogok járni, de rákszűrés is esedékes. A mellem a terhesség miatt nagyon erzékeny, még a zuhanyzás is fáj. Kérhetem az orvost, hogy ne nyúljon a mellemhez?

Figyelt kérdés
Nem veszi ki érdekesen magát a helyzet? Tényleg nem bírnám elviselni.
2020. aug. 3. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyszer se nyúlt hozzá nem is mondta h akar.

19hkm

2020. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sosem nyúltak a melleimhez.
2020. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én orvosom át szokta tapintani ha rákszűrés miatt megyek. Remélem, nem fogja, de szeretnék felkészülni, hogy esetleg nemet kell mondanom az orvosnak. Szerintetek nem probléma ha nemet mondok?
2020. aug. 3. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Már az elején rinyálással akarsz kezdeni? Szedd már össze magad!
2020. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz ügy lesz a szülés meg a szoptatás, ha már ilyen apróságon is problémázol.

De egyébként igen, mondhatsz nemet. Bármilyen vizsgálatot vagy kezelést megtagadhatsz, ehhez jogod van.

2020. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Mondhatod, hogy érzékeny, akkor nem fogja úgy nyomkodni. De ki is maradhat.

Semmi sem kötelező, bármilyen vizsgálatot visszautasíthatsz saját felelősséggel.

2020. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Doktor úr, nagyon érzékeny a mellem amióta terhes vagyok. Lehetne hogy kicsit eltoljuk ezt a vizsgálatot, amíg ez elmúlik?
2020. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nyugodtan szólhatsz, bár normálisabbja tudja hogy nyúljon hozzá. Én most szülés után féltem nagyon (ha első babádat várod, majd meglátod) a 6 hetes kontrollon, de nagyon óvatos volt a doki.
2020. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem ismerjük az orvosodat. Nekünk nem probléma. XD

De egyébként szerintem most jó eséllyel nem fogja, vagy ha mégis, szólsz neki. Nem nagy ügy.

2020. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!