Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek anyagilag megéri...

Szerintetek anyagilag megéri insta anyukának lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok anyukának valami köré épül az instaja. Pl szépség divat sport sütés ételek mosipelus stb stb.

Anyagilag megérheti ez nekik vagy ez inkább hobbi?

A legtöbb esetben a fél életüket kiteregetik, tehat ugymond megvan az ára ennek.. amire en nem lennék képes.. de megis ez egy jó üzlet vagy inkább onfenyezes?


2020. aug. 6. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy nem érné meg.

Sokan hányni tudnának ezektől az "influencer" turbó mamiktól.

2020. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sokaknak megéri. Olyanoknak pláne akik amugy is valamiféle celebek voltak, de van aki ugymond csak ebbol akar és tud megélni. Pl.Pixyre
2020. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon kötve hiszem, hogy ki tudnának építeni magyar nyelvű bohóckodással olyan követő tömeget, amiért érdemes lenne őket alaposan megfizetni. Mert egy angol nyelvű, sokmilliós "influencer" azért komoly szponrozi háttérrel bír, de ezek a magyar turbóanyák tuti nem. Ingyen mosipelussal meg pampersszel pedig nem nagyon tud egzisztenciát kiépíteni. Sőt meggyőződésem, hogy sok instás esetében pont hogy sokat invesztál a maga kis (gyakran mű) világának a megteremtésébe.


Van instás ismerős több is, az egyik bőrápolással foglalkozott, a másik fotózik, mindkettőnek volt/van követőtábora és szponzorai, de egyáltalán nem érte meg, rendes állásaik mellett egy hobbi volt.


Szerintem ezeknek a nőknek a többsége egyszerűen élvezi, és/vagy unaloműzésre használja a polgári állása vagy a férje keresete mellett.

2020. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sztem aki albérletbe lakik 2 gyerekkel az nem el meg belole
2020. aug. 6. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik, hogy varázsütésre insta anyuka leszel, mert te úgy döntesz. El lehet kezdeni tudatosan építgetni a feededet, egyfajta blogként tekinteni rá, vagy blogot írni mellette receptek, életmód, gyereknevelés stb. Témában, amihez kedved van, vagy amiben releváns a véleményed, ill. át tudsz adni valami hasznosat. Bevételük akkor van, ha szponzorálnak, de ezekkel a posztokkal eladják a lelkük egy részét, a gyermeket is kiárusítják. Rettentő, hogy van igény rá, de van. Szép pénzeket lehet keresni, ha tudatosan vagy tudattalanul sok követőt gyüjtesz. (Persze sok követője annak lesz, aki vagy nagyon egyedi és felnéznek rá, vagy egy 2000. Basic bitch aki flexel a dw órájával meg ay hault csinál, mint a többiek, magyarán felül gy trend vonatra és azért követik be sokan).

Kérdés továbbá, hogy megéri-e ez neked, illetve tudod-e kezelni a kritikát, kiárusítod-e a magánéleted vadidegeneknek, neadjisten veszélybe sodrod a családodat... Ilyesmin gondolkozz el, mikor elkezd növekedni a követőszám.

2020. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer végignéztem egy influencer fiú videóját, hogy mennyi is az annyi.


Ő elmondta, hogy Magyarországon ez nem igazán nagy pénz, még akkor se, ha nagyon népszerű az illető. YouTube azt hiszem 300 ezer megtekintésenként fizet valami pénzt, és a videók is inkább akkor pörögnek, ha a feliratkozók száma közelít a millióhoz. A másik forrás a szponzor cégek pénze, nyilván minél nagyobb a cég, annál többet fizet, de ha megnézed, a középszerű anyukák instán nem reklámoznak nagyobb termékektől semmit, csak ilyen olyan felkapaszkodó kiscég próbál betörni az anyán vagy egyeben keresztül. Ehhez az egészhez pedig nem árt, ha hitelesen tudja előadni a reklámot, na erre a legtöbb insta sztár nem képes szerintem, engem ezért taszít, tehát a reklám nem jó, nem ér el magas közönség számot, a szponzoráció gyorsan elsikkadhat.


Szerintem ha az első szembejövő szalvétától elkezdve minden vicket vackot reklámozva kapálózik az instamami, talán csurran cseppen neki némi költőpénz, de biztos, hogy nem lesz arányos a ráfordított energiával.


És akkor ez most a tiszta üzleti szemlélet volt, az, hogy ez szerintem szánalmas és a gyereket eladja vele, az már legyen egyéni vélemény.

2020. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az egyik jól menő anyuka a Hódi Pamela de sztem ő is visszafordítana amit a gyereke kapott ezért..

Egyszer a Dobó Agiek nyilatkoztak hogy nem igazán éri meg. Sztem ott a Csábi keresete viszi a prímet

2020. aug. 6. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy azt nyilatkozza hogy nem éri meg. Gáz is lenne bevallani hogy ebből él
2020. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!