Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan gyereknek való könyvet,...

Olyan gyereknek való könyvet, mesét, filmet, bármit keresek, ami arról szól, hogy nem baj, ha nem vagy első vagy nem baj, ha valami nem sikerül?

Figyelt kérdés

Valami kegyetlen versenyszellem van benne(pedig tesója sincs), folyamatosan versenyhelyzetet generál, amiben ugye gyakran veszt, és észérvekkel nem tudok rá hatni. A játék öröme, az adj bele mindent, jó hogy kihoztad magadból a legtöbbet, szépen küzdött, jól kivitelezett mozdulat volt, meg kb mindent próbáltam, de nála csak az első helyezésen van a hangsúly, ki hintázik, ki eszik, ki homokozik, ki fut, ki labdázik jobban, el fognak fordulni tőle a barátai a folyamatos hiszti miatt.. ezt is mondtam, nem hatja meg.


Szóval szerintem valami szép, megható mese, történet elérné a célját, a lényeg, hogy lássa, 6 évesnek való, de ha 12es korhatár van rajta, akkor sem gond, előtte megnézem én és döntök hogy megnézheti e.



2020. aug. 7. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A titoktündéres könyvek nagyon jók, vannak ilyen történetek is bennük :)
2020. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan ez a gondom a kisfiammal. Mindenben elso, legjobb, leggyorsabb akar lenni. Most 7 eves elso osztalyos volt. Hatalmas hajtast csinalt egesz evben. Mindent duplan begyakorolt, gorcsosen keszult. Ha nem hibatlan lett valami kepes volt orditva hisztizni.

A tanito neni szerint ezt kinovi. Hat nekem most elegem lett ebbol a helyzetbol. Csaladi nyaralas csak szenvedes volt mert ot kikozositettek, duzzogott. Annyira makacs egy hetig nem ment bele a balatonba mert nem o kedve szerint jatszottak velem

Nincs egy baratja sem az osztalyban. Hiaba kituno, dicserik mindenben ha egy szulinapra sem hivtak, mindenki elkeruli.

Elkezdtuk az egy ropu naplojat olvasni, ez ugy erzem segiteni fog.

2020. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!