Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki azért nem...

Van itt olyan aki azért nem vállalt második babát mert az első évekig kelt éjszaka?

Figyelt kérdés
Később megbánta?

2018. aug. 28. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Jelen. 6 éves lassan és még mindig kel éjjel, minimum 3x, szomjas vagy pisilni kell. Egy kezemen meg tudom számolni hány éjszakát aludt át mióta megszületett. Konkrétan kettőt. Még nincs tesója részben emiatt, részben meg , mert terhességi vészes hányós voltam és majdnem belehaltam a terhességbe.

Szóba került már amugy a második baba, de még nem tudtam rávenni magam...

2018. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
8 évesen még mindig túlnyomó többségében nem alszunk éjjel. Pavoros a gyerek, szóval ő alszik, mi nem. Ennek ellenére szeretnénk még egy gyermeket elég régóta (bár néha éjjel nem gondolom így).
2018. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk fordítva van az első gyerek hamar átaludta az ékszakát. Kistesó nem alussza át pedig már 1,5 éves a nagyobb már fél évesen átaludta.

Ennek ellenére nem bánom hogy van a második gyerek imádjuk, de remélem hamarosan ő is átalussza majd az éjszakát.

Szerintem ne ettől tedd függővé a babavárást mert lehet hogy a második gyerek meg átalussza majd.

2018. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd ettől függővé. Az első gyerekem 6 éves koráig kelt éjjel. A második 5 éves koráig. Vállaltunk harmadikat is. 7 éve nem nagyon aludtam át az éjszakát.
2018. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2,5 éves még 1x kel éjjel de ha átjön közénk reggelig meg se mukkan, így kipihent vagyok végre, de 2 éves koráig volt hogy 10 percenként kelt minden fogzásnál,allergia terhelések,hasfájás,szeparációs szorongás,mozgásfejlődés..

Nagyon megviselt, volt hogy hónapokig pár órát aludtam csak éjjel míg jött egy jobb korszak, akkor kijelentettem hogy nem lesz testvére én még egyszer ezt nem bírom ki.

Most hogy kipihentebb vagyok, már elkezdtem vágyni rá, én tuti megbánnám ha még egyszer nem élhetném át ezt a csodát amit adott nekem a kisfiam.

2018. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 éves múlt a lányom, most már elég jó a helyzet, hét napból mondjuk kétszer-háromszor nem ébred éjjel. A többi nap meg vagy szerencsénk van, és egyszer iszik, aztán alszik is tovább, vagy valamiért nem álmos, és vergődik két órát félálomban, én meg mellette.

Ettől függetlenül jön januárban a kistesó, bízom benne, hogy ő jobb alvó lesz, de készülünk a legrosszabbra :D nekem annyira nem volt azért ez nagy dolog, hogy emiatt ne legyen több gyerek.

2018. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!