Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy reagált, aki hasonlon...

Hogy reagált, aki hasonlon ment keresztül? 11 hónapos a babám. Megsérült mindkét karom egy esés miatt, az egyiket műteni kellett, be van gipszelve, semmit nem tudok vele csinálni, a másikon is csak az ujjaimat tudom leginkább használni. (Folyt. lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom felemelni, gondozni a babamat. Nagyon sír utánam, amióta ez van, rengeteget ragcsalja egy polomat. Majd megszakad a szívem. Van, aki ellátja, de én sose tudom felvenni és így lesz minimum 1,5 hónapig. Szörnyű érzés mindkettőnknek. Ha az ölembe teszik, nem tudom biztonságosan megtartani. Volt valaki, aki hasonlon ment keresztül?

2020. aug. 7. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ki lát benneteket most el?
2020. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Akár csak ágyban fekve, ahol biztonságos, de minél többet legyen rajtad. Jobbulast kívánok!
2020. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Minél többet legyen rajtad.

Apuka van?

2020. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Az ágyban, korbeparnazva, ha ugy biztonsagosabb... fektesd magadra, puszild, simogasd a kevesbe fajo kezeddel.

Beszelj hozza, mosolyogj rá meg tobbet!

Tudom, hogy még kicsi, de igenis mondd neki sokszor, hogy szereted.


Mielobbi gyogyulast, felepulest kivanok!

2020. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot. Nem tudom biztonságosan megtartani sajnos, tehát ha rám teszik, akkor is csak pár percig, felügyelettel lehet rajtam, mert ficankol stb. Kifejezetten mondták h a jobbik kezemmel se probalkozzak felvenni 2 hétig. A másikkal kb 1,5 honapig ne
2020. aug. 7. 22:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, biztonsagos helyen vmennyire el tudunk lenni
2020. aug. 7. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy gyulladás miatt több hónapig nem volt használható a bal karom, felemelni sem tudtam, nem hogy a kisfiam (pár hónapos volt) megtartani sokszor. Rossz volt, de nem tudsz mit tenni, csak reménykedni, h mielőbb elmúlik. Kitartást. Nálunk nincs nyoma, h egy ideig kevesebb volt az ilyen kontaktunk egy ideig, cserébe nem csak annyira anyás, mert sokat volt apa, tati, mama kezében is, mert nem tudtam egyedül ellátni néha, plusz a kezelések ideje alatt is velük volt.
2020. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad hordozni? Valaki segít radkötni es akkor így sétálhattok, összebújhattok . Ha a sérülésed engedi persze.
2020. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a további reakciókat.


Sajnos nem lehet hordozni, rám van kötve a karom, éjszakánként még seblázam van, nagyon kell vigyázni.


7es: nagyon sajnálom h volt hasonló tapasztalatod!

Én nagyon bánnám ha emiatt végül kevésbé lenne anyás

2020. aug. 8. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszélj hozzá sokat, énekelj neki, meséljél, stb., az is nagyon sokat számít ha hallja a hangodat. Valahogy muszáj megpróbálni kompenzálni azt, ami most kimarad neki az érintések terén. Már csak magad miatt is, hogy ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Mert igazán nincs miért, nyilván nem tehetsz róla, hogy most ez van, és megteszel mindent, amit lehet. Figyelj oda nagyon magadra, hogy minél előbb meggyógyulj, akkor nem lesz semmi gond a babával se. :)
2020. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!