Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beszólnak...

Mit tegyek, ha beszólnak állandóan és már nem is merek boltba menni?

Figyelt kérdés
Másfél hete szültem, és félek boltba menni. Ahova megyek bolt, ott mindig kint ülnek a vénasszonyok a bolt előtt, és folyton úgy beszólogattak, hogy halljam. Direkt úgy beszéltek, hogy halljam. Vizesedtem, és beszóltak, hogy milyen a bokám, hogy megyek, meg hogy szét fog rajtam repedni a nadrág. Izzadtam is, és arra is beszóltak. Másfél hete szültem, és most mennénk babuval először a boltba. Ez a legközelebbi bolt és a császármetszés miatt nem akarok messzebb menni, mert fáj. Vagy menjek messzebbi boltba, hogy ne találkozzak ezekkel a vén nyanyákkal? Már rendesen félek. Máshonnan a boltot nem tudom megközelíteni, csak ha ott megyek.
2020. aug. 9. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Itt az ideje, hogy leszard mások véleményét... Gyereked van, állj a sarkadra. Erre nem lehet mást mondani
2020. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%

Meg kell nekik mondani, hogy fogják be a szájukat és törődjenek a maguk dolgával. Vagy ne foglalkozz velük.

De ilyen gusztustalan emberek miatt én semmiképp sem mennék másik, messzebbi boltba. :)

2020. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Itt az ideje,hogy megvéd magad. Ha hallod hogy rólad beszélnek nyugodtan szólj oda,ne hagyd,hogy szapuljanak.
2020. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként vicces, nálunk is, pedig nem vidék, de a szomszéd szipirtyók ilyenek. A főgonosszal, amíg nem ismertem ķi, még jóban voltam anno. Ne tudd meg, miket tudnak összehordani, de mindenkiről. Én inkább sajnálom őket, mert nagyon megkeseredettek.
2020. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
En meg vissza is szolnek, hogy “ o, igen, latom magan is tobb ranc kett, miota nem lattuk egymast”
2020. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Derjaderja ***** válasza:
89%

Atyaég, undorító banyák lehetnek. Ahol Anyu lakik (főváros, panel) ott is van egy ilyen kint ülő társaság.

Elvárják, hogy az ember odamenjen szórakoztatni őket és meghallgatni a nyomorukat.

Korábban én laktam ott Anyuék előtt, 24 óra munka plusz túlórából hazafelé, két szatyor bevásárlással 1 órát hallgattam, hogy az öregasszony magyaráz, álltam, szó szerint ájuldoztam, próbàltam lerázni de levegőt se vett duma közben.

Kb akkor szoktam rá, hogy az ilyeneknek messziről odakiabáljam a köszönést, és siessek tovább, aztán azt mond amit akar.

2020. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Apja nincs a gyereknek, aki elmenjen a boltba?

1,5 hetes gyereket minek boltba vinni?

Ilyen beszólogatásra vágysz? Jogos.

2020. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

#7-el teljesen egyetértek annyiban, hogy minek azt a szerencsétlen gyereket boltba ráncigálni?


Másfelől, közepes faluban lakom. Rengeteg ilyen néni van.

Unatkoznak, egyedül vannak, többnyire özvegyek. Gyerekek, unokák, ritkán látogatják őket.


Mivel nem tudnak mit kezdeni magukkal, unatkoznak. Így másokon élik ki magukat, hogy ne őrüljenek meg teljesen.


Nem kell őket komolyan venni, egyik füleden be, a másikon ki.

2020. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Derjaderja ***** válasza:
51%
Aki lepontozza a kommenteket, annak mi a véleménye? Nem szokott érdekelni a pontozás, de itt olyan egyértelműen a nénik tűnnek gonosznak, mi lehet az ellenvélemény?
2020. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg, hogy neked legalább nem olyan a bőröd, mint az aszaltszilva
2020. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!