Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kismama nem kell senkinek?

Egy kismama nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy rendezvényen voltam, ahol inkább férfiak voltak többségében. Elkaptam egy beszélgetést köztük. Egy párkapcsolatban a férfi külföldi munkát fog vállalni, gyerek még nincs, de többen találgattak, hogy szerintük hamarosan lesz, mert a munkavállaló férfi így biztosítja be, hogy a felesége nem járjon félre, míg ő nem lesz otthon.

Szerintük egy kismama/gyerekes anyuka senkinek nem kell, ha meg mégis, akkor leköti a gyerek és nem lesz energiája a pasizásra. A többség ezzel egyet értett, helyeselték. Mint nő, meglepett ez a nagy együttértés, és ha jobban belegondolok van benne igazság. Csak hát ezért gyereket “csinálni” a nőnek, azt erősnek érzem.

Neked mi erről a meglátásod?



2020. aug. 10. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
A kisgyerekes anyuka kéne a fenének, de a kismama a védekezés nélküli szex lehetősége miatt belefér. Amennyiben bírja. Ha nem, akkor ő is kuka.
2020. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan.

Pàrom is azzal a jelszoval akart gyereket allandoan, hogy ne lehessek senki masé soha, csak az öve örökre. Ugy beszélt mintha meg akarna bélyegezni.


A tavolsag is ilyen igen. Amig tavol lesz addig gyors felcsinaljak az asszonyt hogy ne lépjen félre.


Harmadik ffi akivel még beszelgettem(kisebbsegi komplexusos amugy feltekeny tipus) ilyesmikröl, ö meg azt erzi attol ha felcsinal vkit(szepen mondva teherbeejti a pàrjàt)hogy ö mekkora kan, aztan rajött hogy mindenki csak a nöt meg babàt ömlengi körül(ugy erezte hogy hatterbe szorul)ezert neki allt rajzolni kitette a facre es fogadta a sok nyalizàst ujdonsült apakent. Valojaban versenyt csinalt abbol hogy most vele kell foglalkozni.


Agyilag vmi IQ nullàs barmok.komolyan.

2020. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez a sztori önmagában, hogy ezért "felcsinál" valaki egy nőt, rémesen gusztustalan. Főleg ahogy ezt így megtárgyalhatták, hát undorító.


Viszont abból a szempontból meg igaz, hogy egy várandós anyuka kinek kellene, tényleg...? Most vegyük azt, hogy valaki magára marad terhesen, hát krapekot nem nagyon fog magának találni. Teljesen egyszerű biológiai törvényszerűség.


A kisgyerekes anyuka más, ott már van lehetőség új párkapcsolatra, főleg ha egyébként egy dekoratív és kellemes személyű nőről van szó, bár azért a lehetőségek limitáltabbak, mint gyerek nélkül. Félrelépni viszont a legjobb az elhanyagolt kisgyerekes anya...

2020. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy egy kismama vagy kisgyerekes anyuka sok férfinak kéne. Saját gyereket is nehezen akar a többség, nemhogy idegenét.
2020. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

"Ez a sztori önmagában, hogy ezért "felcsinál" valaki egy nőt, rémesen gusztustalan"


Gusztustalan ffi gondolatokat irtam le önnön valojukban.


Nem a postast kell elitelni ha rossz hirt hoz.

2020. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Pontosan hármas. Mint nő, én is undorítónak tartottam hogy ezt így megbeszélték, és ezzel szinte mindneki egyet is értett. Ugyanakkor utána mikor ezen jobban elgondolkodtam, valóban igazuk van...

De engem akkor is ledöbbentett ez az észjárás, én erre még így sosem gondoltam...

2020. aug. 10. 08:22
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Magát a bebiztosítási szándékot nem kommentálnám, de amúgy igazuk van.

Ha nem valami extra könnyű gyereket dob a gép, tényleg leköt, és kisebb gondja is nagyobb lesz az embernek. Nem csak az első időszakban.

Aztán meg: a férfiaknak komoly kapcsolat és saját gyerek sem kell. Ők élni akarnak, élvezni az életet, spontán programokkal, energikus, mindenre kapható, szép nővel. És ma már elég sok gyerektelen nő van, nem az van, mint régen, hogy 25 fölött nagyítóval kellett keresni őket. Persze itt majd mindjárt jön egy-két cáfoló, aki közli, hogy érte több gyerekkel is kapkodtak a jobbnál jobb férfiak, de a valóság nem ez. Egyedülálló anyák nagyon csúnya "kompromisszumokat" kell kössenek, hogy egyáltalán legyen még az életben párjuk. Olyan f@szikkal jönnek össze, hogy még a hideg is kiráz... De muszáj nekik, mert rajtuk kívül tényleg nem kellenek senkinek, gyereket egyedül felnevelni nem átlag feletti jövedelemből, fizikailag is mindig mindenben egyedül maradva pedig gyilkos.

2020. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Az én anyukámnak öt gyereke van. Az első kettő egy apától, mi hárman egy másiktól. De mindkettőtől elvált és sok éve egy harmadikkal él. Ha nem kéne egy anyuka gyerekkel senkinek, akkor egyedül lenne. Mondjuk ő nagyon szép nő volt mindig. És nem azért alakult így az élete, mert ribizli. Csupán nem volt hajlandó bántalmazó kapcsolatban maradni. És nem volt rögtön szerencséje a párválasztással. Mindig mondja is, hogy az én férjem egy kincs. Egyetértek vele ❤️
2020. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

#8: Más kor, más generáció. Nem mindegy. Ahogy az, hogy nagyon szép, is rengeteget számít.

De úgy összességében: az ő esete a ritka, szerencsés kivételek közé tartozik. 2, majd 5 gyereket a férfiak 90+%-a instant elutasít. A maradék meg olyan is. Őt összehozta a szerencse egy a kb. 0,001% táborba tartozóval.

2020. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Fölösleges összehasonlítani szerintem is a mai kort azzal, hogy mi volt 20-30 évvel ez előtt.

Nyilván van esélye egy új életre egy gyerekes anyukának is, de azért valljuk be, egy gyerekes nő nem olyan népszerű a férfiak körében mint egy gyermektelen szingli. Nőként sem mindegy nekem, hogy a férfinak van e vagy három gyereke vagy egy sincs.

2020. aug. 10. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!