Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom folyamatosan kötekszik...

A párom folyamatosan kötekszik velem mióta kismama lettem?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben járok. Terveztük a babát és rettentően boldogok vagyunk, hogy sikerült összehozni, de... azt hittem a párom jobban oda fog figyelni rám ebben az időszakban. Persze nem várom el, hogy rögtön az elején körbeugráljon, de egy fikarcnyit sem érzem azt, hogy törődne velem. Semmi együttérzést nem produkál, pedig sokszor ki sem bírok kelni az ágyból a rosszullét vagy fáradtság miatt. Azt gondoltam, ő tuti olyan lesz aki majd lesi minden kívánságom ebben az időszakban. Inkább rengetegszer vitázik velem, semmi dolgokon, már elmagyaráztam neki, hogy a stressz nem tesz jót nekünk, jobb lenne a felesleges feszültséget hanyagolni, de nem ért belőle és annál inkább csinálja. Próbáltam sokszor normálisan megbeszélni vele ezeket, de mind hiába. Azt hittem ez a része az életemnek a felhőtlen boldogságról fog szólni, de eddig nem úgy néz ki... ja és tudom, hogy velem is szórakoznak a hormonok, de direkt figyelek rá, hogy ne legyek hárpia és egyébként is mindig ő csinál a semmiből problémát. Más is volt ilyen helyzetben? A Ti párotok hogy viselte a várandósságotokat? Veletek türelmes volt?
2020. aug. 2. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Türelmes(ebb) volt, főleg az elején a rosszullétek idején, bár én a rosszullét mellett sem voltam a "műsorozós" fajta, max. többet aludtam/feküdtem. Körbeugrálni viszont nem ugrált körbe a terhességem folyamán. Két héten belül szülök, dolgoztam, háztartást ugyanúgy csináljuk, stb, egyáltalán nem vagyok kiszolgálva vagy tenyéren hordozva. De szerintem az én vagy más tapasztalata neked nem fog segíteni, hiszen ebben a helyzetben te nem érzed jól magad.


Tudsz példákat írni, hogy min veszekedtek, vagy mit várnál tőle?

2020. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Az èn fèrjem sem ugràl körül, pedig màr 35 hetes leszek. Segít persze mindenben es vigyáz rám, de nem csinál nagy ügyet a terhességből. Mondjuk nálunk màr 2. gyerek.
2020. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nője van

Akkor csinálják ezt.

2020. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is nője van. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Csúnyán beszélt velem, bunkó volt, le akart rázni. Kiderült, hogy nőzik. És a legszebb, hogy ő akarta a gyereket.
2020. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Tudsz pár példát írni esetleg? Egyébként velem hímestojaskent bánta ferjem terhesen.
2020. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Segíteni nem tudok, mert egyáltalán nem voltam rosszul és a körülugrálást sem bírom, de az én párom nem csinálta ezt, figyelt rám, talpat masszíroz, beszél a babához. Előtte nem ilyen volt? A terhességed óta csinálja? nem lehet, hogy parázik a felelősségtől? Kérdezz rá szerintem.
2020. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem ugrál körül 33 hetes vagyok. Segít nagyon sokat amikor itthon van de én csinok mindent ugyanúgy. Lehet, hogy megijdet egy kicsit a baba miatt?
2020. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakozom, szerintem is noje van. Az mas, ha nem nyalja a feneked, de a beszologatas es piszkalodas erre utal. Sajnalom.
2020. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Becsajozott
2020. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért a húsz fillérért, de nem véletlenül kértem a kérdezőt, hogy írjon példákat, mert eléggé általánosságban írt. De tök jó, hogy a kismama szekció rögtön "becsajozott" opcióval ijesztget anélkül, hogy bármi konkrétumot mondott volna...
2020. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!