Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit momdanàl egy ujszülöttnek...

Mit momdanàl egy ujszülöttnek ha csak 1-2 mondatot mondhatnàl neki?

Figyelt kérdés
Amit ugy végigvihetne az èletében magàval.

#értèk az élethez
2020. aug. 10. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Tök mindegy, mert úgy sem érti.
2020. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyél potenciális Orsós szavazó.
2020. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy szeretem, mindig szeretni fogom, bármi is történjen vele, bárhová is vigye az élet, bármit tegyen is, én mindig szeretni fogom, és rám mindig számíthat, mindig visszatérhet hozzám, én itt leszek.
2020. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy isten hozott a világban,legyen benne minél több örömöd
2020. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Es mint tanàcskent ami atviszi öt?
2020. aug. 10. 08:30
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs ilyen abszolút tuti tanács az életre, mármint amitől majd boldog lesz. Ezt neki kell megtalálnia. Valakinek ez az "Élj a mának!", másnak az, hogy "Légy szorgalmas és kedves, akkor sokra viszed", a harmadiknak, hogy "Csak békesség és egészség legyen", a negyediknek meg azt, hogy nézd az életed az örökkévalóság szemszögéből... és még elég sokféle. Ő viszi majd át magát a saját lábán, a szülő meg igyekszik érzelmi (amit 3-as írt) és amíg módjában áll, anyagi támogatást adni ehhez, hogy meg tudja csinálni.
2020. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

De konkrétan minek, ha nem érti?

Több értelme lenne, ha "mit írnál neki le egy levélbe, amit nagyobb korában elolvashat".

2020. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor te minek örültel volna, ugy kerdezem. Milyen belsö hangnak?


7. Arra vagyok kivancsi mi a fö vezervonala màsoknak, amit magàval visz mint utravalot az életben, vagy amihez tartja magàt, elvek, es abban a szellemben, vagy erkölcs szerint èl, vagy mit kepvisel, csak igy magyarazva szerintem nem egészen lenne erthetö a kèrdés, igy bele kellett bujtatnom vmibe.


Egy irànymutatàs talàn jo szo erre.

2020. aug. 10. 09:19
 9/12 A kérdező kommentje:
6# igen ilyesmik èrdekelnének
2020. aug. 10. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia baba

Gügygügy

2020. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!