Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen munkahelyen dolgozol...

Milyen munkahelyen dolgozol hogy tudod vinni hozni a gyereket oviba?

Figyelt kérdés
Én már fél éve nem találok munkát, vagyis lett volna több de nem tudtam ovi nyitvatartása miatt vállalni. Faluban lakunk, 6.30tól 16.30ig van óvoda, már nagyon rosszul érzem magam ez miatt. Nagyszülők nem tudnak segíteni, még dolgoznak. Férjem 6kor indul 18kor ér haza. Régi munkahelyemre nem tudok visszamenni, mert elköltöztünk azóta.

#Anya, munka, állás,
2020. aug. 11. 19:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Dajka tanfolyamot elvégeztem és volt is egy állás de persze nem engem vettek fel pedig nagyon bíztam benne, már nem tudom hogyan tovább. Férjem nem bánja mert jól keres, de én már nagyon feleslegesnek érzem magamat
2020. aug. 11. 19:30
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Irodában, irodai munkarendben dolgozunk. A gyerekes anyukák 7-re jönnek és hamar lelépnek(van aki 6 órás, van, aki 8). En meg 9-re jövök és 6-kor megyek haza.
2020. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én egy 1,5 órával korábban megyek be dolgozni, (iroda), hogy délután eljöhessek és én hozhassam el időben. Reggel meg, a férjem viszi be.
2020. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
7:30-16:00-ig dolgozom irodai munkát. Az ovi 10-15 percre van a munkahelyemtől, tehát tudnám hozni-vinni, de ketten intézzük az apjával.
2020. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Oviban dolgozom, de másik oviba jár. Ha reggel megyek, az apja viszi és én megyek érte. Ha délutános vagyok, fordítva.

Részmunkaidő?

2020. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos részmunkaidős állás itt nem nagyon van
2020. aug. 11. 19:52
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

És nincs a faluban egy ismerősöd, barátnőd, nyugdíjas néni, GYES-en lévő anyuka, diák, másik anyuka aki elhozná az oviból és vigyázna rá fél-1 órát, míg te hazaérsz munkából? Adnál neki napi 500 Ft-ot, vagy havi 20 ezret, és máris mehetsz dolgozni.


Nekem olyan munkám volt, hogy néha csak délelőtt, néha délután is dolgoztam. Másik 2 anyukával összefogtunk, és azokon a napokon, mikor én korán végeztem, összeszedtem a csajokat, elvittem őket táncórára, majd később hazavittem őket. Másik napokon meg a másik 2 anyuka felváltva hozta el őket. Mindenki jól járt, és a lányok is élvezték, hogy még együtt bandázhattak.

2020. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Héttől vagy 10től dolgozom, vagy viszem vagy hozom a gyereket, a másikat a férjem intézi. Mi ketten vállaltunk gyereket.
2020. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Vendéglatoztam egyedülálló anyaként. Egy bébiszitterrel simán meg lehet oldani
2020. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mi is ketten vállalatunk gyereket, de nagyon jól keres a férjem úgyhogy akkor se járnánk jobban ha felmondana
2020. aug. 11. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!