Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt akinek rugalmas a...

Van itt akinek rugalmas a munkahelye, munkaköre és be tudja vinni a gyerekét alkalomadtán? A többi lent.

Figyelt kérdés
Milyen munkahely szükséges ehhez, az összes nyarat nem szeretném kizárólag táborral és összevont csoportokkal megoldani illetve betegség esetén legalább az utolsó pár napot talán még lehetne oldani amikor nem fertőz.

2017. aug. 20. 12:06
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Olyan helyre gondoltam amikor pl nyáron amikor hosszabb a szünet majd sulinal be tudjam vinni, van aki ezt így oldotta, oldja meg?
2017. aug. 20. 12:12
 2/44 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, én dolgoztam olyan munkahelyen, ahova egy kollega behozta a gyerekét alkalomadtán.

Se mi nem tudtunk normálisan dolgozni, se a kollega.

Menj el ovodába, iskolába dolgozni, ott megnyered a szünetek nagy részét, de ne tolj ki másokkal egy munkahelyen azzal, hogy beviszed a gyerekedet.

Két gyerekem van, és eszembe sem jut őket bevinni, pedig a főnököm nem szólna érte.

2017. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Azok kizarva de lehet valakinek opció. Igen persze másokra is tekintettel kell lenni.
2017. aug. 20. 12:25
 4/44 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a bajom hogy dolgozni kell hanem probléma a szünet, a majdani tobb hónapos szünet, nem is tudnánk finanszirozni, egész nyáron nem lehet táborban.
2017. aug. 20. 12:28
 5/44 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom elkepzelni hogy ez megoldhato lenne, hiszen nem tudsz egyszerre a gyerekre és a munkára is figyelni. Nagyszülő, bébiszitter, táborok, barátnő és másik szülő a megoldás, nem a munkahelyre bevitel
2017. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
És majd azért gurizek hogy fizessem a bébiszittert, tábort, logikus. :)
2017. aug. 20. 12:43
 7/44 A kérdező kommentje:
De igaz nem valószínű, hogy tudnék normálisan dolgozni.
2017. aug. 20. 12:44
 8/44 anonim ***** válasza:
69%
Nézd kérdező, men értem, hogy nem tetszik a rendszer. De nyilván felnőtt ember vagy, tisztában vagy azzal, hogy mi hogy működik. Nem kötelező a bébiszitter, se a tábor. A te gyereked, neked kell megoldanod a felügyeletet. Normális munkaado nem fog gyerek engedni a munkahelyre, mert a, nincs ott helye gyereknek, b, nem fogod tudni jól végezni a munkát.
2017. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
51%
Miért van az az érzésem,hogy nincs még gyereked,de még végzetséged sem,és még mielőtt pályát választanál,tájékozódsz,hogy hol van ilyen munkahely.Ha olyan helyet akarsz,ahol nem zavar másokat a gyereked,akkor dolgozz otthonról,vagy alapíts saját vállakozást.
2017. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%
Nézd azt már felsorolták hogy miért nem jó ha beviszed a gyereket, és szerinted a gyereknek az mennyire nyári szünet amikor megy anya munkahelyére? És akkor 8 órát üljön a gyerek egy széken, ne szóljon senkihez, ne nyúljon semmihez?
2017. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!