Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi pénz elég hogy feltudjuk...

Ennyi pénz elég hogy feltudjuk nevelni normálisan a gyereket?

Figyelt kérdés

Havi 230ezer lenne minden hónapra.

Elég lenne a babára +étkezés, rezsi stb?



2020. aug. 12. 12:13
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
32%

Ha érdekel 9 hónapos gyerekem van.


Mégis mi kellene, hogy több legyen havi 200nál? Nekem 50 a rezsim, nyáron ha nagyon klímázunk 55. Telefon internet 20 ezer. Ingatlan a sajátunk.


Én nem hordatom a kaját hanem főzök, minden nap. Mégis mi kellene, hogy drágább legyen?


1000 ft kilója a házi bontott csirkenek, egy 4 kgosból 4 ebédet megfőzök, a zöldségeket is ami nem terem meg frissen veszem. Nem több havi 50 ezer ftnál, vagy annyi se.


Minden nap eszünk gyümölcsöt és zöldséget.



Nem tudom mások mi a fenét vesznek, de mi nem eszünk felvágottat, mert egy pancsolt szar. Nem chipsezünk és nem üdítőzünk. Valamint nem cigizünk és nem piálunk.


Nem tudom elképzelni mi a fenére költ el többet olyan, aki háztartást vezet. 390 ftért szoktam látni egész combot. Vesz mellé hagymát meg krumplit és kb 800 Ftból 3 főre megfőz.

2020. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
32%

A család költ ennyit, nem pedig én magamra.


Nyilván tudnék magamra is ennyit, és ha olyanom van, akkor meg is teszem. De mi a francnak? Majd megkapja a gyerek a pénzt, ha nagy lesz.

2020. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kevés 3 emberre. Még 2 felnőttre is szűkös. Akkor is, ha nincs hitel.

Persze segélyre is szülnek, de én úgy vagyok vele, ha már gyereket vállalok, szeretnék neki mindent megadni úgy, hogy mi szülők se nélkülözzünk és megmaradjon a korábbi életszínvonalunk.

2020. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
27%

Meg azt nem látjátok, hogy ez az állapot 6 hónapig áll fenn csak?


Addig meg aztán főleg elég.


Mondhatja sok ember, hogy 400 felett keres, de olyan mindegy, ha a hitel vagy az albérlet viszi a pénzt. Arra sorra bólogatna mindenki, hogy elég.


Ez a pénz kb. havi 260 lesz. Ha annyiból nincs el 2 felnőtt meg egy újszülött megeszem a kalapom.

2020. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Mi se költünk el kétszáz ezernél többet
2020. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!