Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora méretű...

Szerintetek mekkora méretű lakást igényel minimum egy kisbaba, úgy két éves koráig?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Amíg el nem indul addig elvan egy nagyobb szőnyegen.Ha elindul akkor kell egy kis tér neki.Mi 50m2- en élünk hárman.Tökéletesen elég.
2020. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Mi jelenleg egy 48 nm-es 1,5 szobás lakásban lakunk a 2,5 évessel. Nem nagy, de legalább a miénk. Egyelőre nem érezzük szükségét a nagyobbra váltásnak. A kisebb szoba a gyereké teljes egészében mi pedig a nappaliban alszunk egy kanapéágyon, teljesen megfelel. Van közvetlenül az épület mellett egy nagy park, oda járunk ki minden nap.

Én egyébként szeretem is, hogy a lakás csak ilyen kicsi mert nincs akkora tere a rendbontásra és könyebb felügyelni.

2020. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A gyereknek egy szoba is elég. Úgy is az a fontos, hogy ki menj vele. A lakás max. akkor kicsi, ha sok a cuccotok, de nem a gyerek igénye miatt.
2020. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekümk 80nm-es a ház. Egyenlőre a lányomnak van külön szobája. Most jön a tesó. Neki majd jövő tavasszal kezdjük el a szobáját. Sajnos nem tudunk mindent egyszerre. Most lettünk kész a felújítással ez ez egy szoba maradt. Egyenlőre kifestettük és beraktunk egy csomó mindent főként babaholmit. Így is elfogunk férni bőven szerintem.
2020. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk 51 négyzetméter van, nincs külön szobája, egy szobában alszunk mindhárman és nappal a nappaliban vagyunk. Ha jönne a második és még egy-két évig itt kell kihúzni, akkor változtatnánk az elrendezésen, de pillanatnyilag nem látom, hogy szüksége lenne külön szobára. Ovis korában kuckót fogok neki kialakítani, és legkésőbb amikor elsős lesz, külön szoba kell majd neki, így legkésőbb akkorra költözünk.
2020. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom miért kellett lepontozni az utolsót, szerintem ennél jobb nincs is, hogy egy légtérben van a gyerek a szülővel, de mégis van saját "kuckója". Tapasztalatból írom.

A kicsik igénye a szülő! Nem a nagy légtér- az csak a szülőnek kell :) meg később a kamasznak

De itt most ugye 2 éves korig volt a kérdés.

2020. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekünk csak 36 négyzetméter van jelenleg, nem tudom a védőnő mit szólna ehhez. Van egy nagyszoba konyhával, egy fürdő, illetve egy kisebb mini hálószoba.
2020. aug. 14. 16:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőt ez nem érdekli. Nyilván elég ekkora lakás a gyerek két éves koráig.
2020. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő tojik rá ilyenekre. A miénk még pl egyszer sem ment be eddig a gyerekszobába pedig 2 éves a lányom. 😅
2020. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Védőnőt az érdekli hogy nem esz meg a penész

Van áram

Fűtés

Víz

Valamilyen formán melegvíz


Nem a gyereknek van igénye, hanem neked.



Nekem fontos, hogy el tudjam tenni a dolgait, ne amiatt ne vegyek neki meg valamit, mert nem fér el.

1 éves korig alig volt cucca.

Aztán kismotor

Mászóalagút

Ez az

Egy csomó dolog

Nyilván nem létszükséglet a mászóalagút sem

Ez csak egy példa


Amúgy 36 nm-en én 1 éves korig éreztem volna magam komfortosan / ekkora lakásból költöztünk a jelenlegi helyünkre/

2020. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!