Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vakarozas ekcema vajon mitol...

Vakarozas ekcema vajon mitol lehet? 2eves, ha az ekcemaja helyre jon akkor tudnak allergiavizsgalatot csinalni

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármitől. 27 éves vagyok, mióta az eszemet tudom ekcémás vagyok. Soha senki nem tudta megmondani, hogy mitől. Néha előjön, aztán elmúlik, aztán megint előjön. Ez van. Gyerekkoromban a lábfejem volt olyan állandóan, aztán olyan 18 éves koromtól volt pár év szünet, aztán most pár éve a kezemen jön ki rendszeresen. Elocom kenőcs szuperjó rá, kiskorom óta csak az vált be. Az ekcéma tipikusan az a bőrbetegség, amit nem tudnak az orvosok se nagyon hova tenni. Tünetileg lehet kezelni, aztán cső.
2020. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az ekcema ilyen. Csak o mellette vakarozik is, olyan testreszen is ahol nincs ekcema neki.
2020. aug. 14. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is vakarózom folyton, allergiavizsgálaton 40-böl 40-re allergiás voltam, úgysem lehet mindent elkerülni.
2020. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiam is ekcémás, de csak a hideg időkben, főleg télen. Ő is vakarózik, de az esetek többségében szerintem csak berögződés és kényszer tevékenység, mert annyira hozzá szokott a vakarózáshoz, hogy akkor is csinálja ha épp nyugodt a bőre. Pl fürdés után.

És shea vajat használtam neki.

Allergia vizsgálatnál szerintem a legtöbb embernek pozitív a tesztje a legtöbb dologra, de ha találnak valami pontosat, legalább tudni fogjátok.

2020. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tejfehérje (kazein) szokott sűrűn ilyen problémát okozni. Olvass utána, én tartanék egy pár hónapos teljes tejtermék megvonásos diétát. A laktózmentes diéta nem elég.
2020. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remelem nem tejfeherje allergia mert vajon kivul semmi mas nincs tejmentesben ami finom lenne
2020. aug. 14. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Sanszos.. egy próbát megér míg kicsi.ebben az időben szuperül hozzá lehet szoktatni a helyettesítő termékekhez. Alpro termékei nagyon jók, nekem a a fagyijuk, pudingjuk olyan mintha tejes lenne.
2020. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lidlben kapható datolya szelet vagyok jó nasinak :)
2020. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!