Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen időközönként mossátok...

Milyen időközönként mossátok a baba plüss játékait?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakran. Mivel eleve nem nagyon foglalkozik velük, nem nyálazza, nem koszolódnak. Évente mosom őket a por miatt.
2020. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvettem/kaptuk, kimostam. 9 hónapos a babám, még azóta nem mostam, nem lettek koszosak.
2020. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1x mostam ki őket. 22 hónapos a fiam, de nem érdeklik a plüssök. Néha szétdobálja őket, de ennyi. Alvós állata sincs.
2020. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Babát írtál, akkor gondolom 1 éves kor alatt gondolod. Kb az 1 év alatt 3x. Kisgyerek időszakban az alvós plüssét talán 1 évben 2x, amivel nem nagyob játszott azt 1x.
2020. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes hogy nem érdeklik őket a plüssök. Mi is kaptunk egy csomót,de egyáltalán nem foglalkozik vele. Alvósa sincs. Én is kimostam amikor kaptuk és új volt. Azóta se,sőt elkezdtem elpakolni őket. 9 hónapos a babám.
2020. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek imádják őket, igyekszem pár havonta kimosni, de nem mindig egyszerű elkobozni őket napokra.
2020. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Derjaderja ***** válasza:
100%

Na, nekünk persze a fehér nyúl a kedvenc. Nyúú....

Vinni kell sétálni. Lecsücsültetni a porba. Megfürdetni a pocsolyába. A kutya vizében.

Odadobni barátkozásképp a szimpatikus embereknek.

Bedobni mások kerítésén.

Megkínálni vele a kutyákat.

Az asztalhoz is szeretne ülni a galád, de azt nem szoktam hagyni

Nyú hetente fürdik a mosógépben, de rendszerint így sem látni, hogy alapból fehér.

Most szerzünk be 2 pótpéldánt belőle 😂

A többieket másfèl év alatt kb 3x mostam, de azok nem mennek ki a házból.

2020. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kéthetente kimosom, mert mindent összenyálaz, néha le is bukja.
2020. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is kénytelen vagyok hetente mosni azt, amit oda is adok neki. Nyilván a hatalmas nagyokat nem is kapja meg még, minek, nem is érdekli. De amit nyálaz és lehány, azt legszívesebben naponta mosnám. Van sok, váltogatjuk. Ez mind olyan, ami babáknak való, csörög, valami tologatható biz is van rajtuk, csörgő mötyögtető vagy egyéb bizgentyű.
2020. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. soha.
2020. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!