Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti engednétek, hogy a férjetek...

Ti engednétek, hogy a férjetek ittas állapotban a gyereketekkel egy ágyba feküdjön?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy ivó a férjem, éppen ezért mindig is hamar megártott neki. A fiunk még csak pár hetes volt, mikor egy céges buliból részegen jött haza és hiába mondtam a magamét, hogy menjen a nappaliba aludni, nem hallgatott rám, aztán pár perc múlva futott hányni, szerencsére elkerülve a babánkat, de csak véletlenül, mert nem is látta mit csinál. Na én akkor megmondtam, hogy ha egy sörnél vagy egy pohár bornál többet iszik, szóval már piás lesz, akkor nem alhat velünk egy ágyban, mert féltem a gyerekünket. Így fél évvel később ma elment szórakozni kicsit, mert ugye ő dolgozik és megérdemli és bár “csak” 4 sört ivott szerinte, de az eléggé megártott neki. Mondtam, hogy irány a nappali, tűnjön innen, mire ő teljesen kiakadt rám, nagyon csúnya dolgokat mondott nekem. Nagyot csalódtam benne, mert azt hittem van annyira fontos a családja, hogy ne igyon annyit, vagy ha már így alakult, akkor magától megy a nappaliba, mert a legjobbat akarja a gyerekének. Úgy látszik tévedtem...
2018. jún. 15. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Tőlem aztán ihatna,de akkor irány a nappali. Biztos nem várnám meg, hogy piásan ráfeküdjön,vagy megüsse a kicsit.

Mivel piás érdemben nem tudod vele megbeszélni,már vitázni.

Végül hol alszik?

2018. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
*kár vitázni
2018. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem engedném.

Azt is meggondolnám, hogy a részeg ember őszinte. Ha csúnyát mond is, igazat mond

2018. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Alapból nem kéne a gyerekkel egy ágyban aludni, de így végképp nem. Holnap beszéljétek meg, most fölösleges lenne ezen pattognid, úgysem fogja fel.
2018. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem,ha úgy mondtad neki,hogy “tűnj innen”,biztosan nem vette jó néven,ittasan mindent másképp fog fel az ember,rosszabbul esnek neki dolgok és nem úgy reagál rá! Én megértem,hogy nem szeretnéd,ha a gyereked közelében lenne ittas állapotban. Nem hinném,hogy rosszat akarna,hisz a legtöbb apa nem arra törekszik! Reggelre minden más lesz megbeszélitek és minden jó lesz!
2018. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Az ivást én sem támogatom, de ha a gyerekkel alszol, a férjet meg kizavarod a nappaliba, annak nagyon hamar válás lesz a vége. És ezzel nem azt mondom, hogy a férjednek van igaza, de attól még ez a valószínű forgatókönyv.
2018. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Alapból nem lenne még a pasim sem olyan,aki -ha csak ritkán is,de -iszik,nemhogy a gyerekem apja. Nem,nem aludhatna vele. Az együttalvás a legszuperebb és leghasznosabb dolog egy pici életében,de így semmiképp sem. Meg ez a dolgozik és megérdemli dolog,hú ,de egy háyninger,már ne haragudj.
2018. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek kezdettől fogva a saját ágyában alszik - ez a normális. Semmi helye a szülői ágyban. A részeg meg a nappaliban, ez is normális. Már, ha egyáltalán normális, hogy valaki részeg disznó.
2018. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azért alszik a babánk velünk egy ágyban, mert kb 20x kel fel egy éjszaka alatt, de nem is ez volt a lényeg.

Végül a nappaliban van, de konkrétan le hüly.e kurv.-ázott, ami mindenképp szörnyű lenne, de a mi helyzetünkben pláne, mivel ő volt az első és egyetlen pasi az életemben, szóval tényleg nem értem. Mikor vissza kérdeztem mit mondott, akkor még durván elkapta a karomat, hogy mit képzelődtem már vajon, mikor ő semmit sem mondott.

Én nagyon-nagyon alkohol ellenes vagyok, sajnos van rossz példa a családban, de hiaba kérem a férjem, hogy ne igyon, egyszerűen nem érdekli. Nem iszik minden nap, de engem ez is zavar. Ilyenkor én meg persze extrán ideges vagyok emiatt, ő az alkohol miatt és ez a vége.

2018. jún. 15. 22:30
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
Állítsd le a férjed ivásait, mert nem fog tudni leszokni! Ne gondolja, hogy normális dolog, ha egy családos ember részegre issza magát! Még egy ilyen, és beadnám a válókeresetet. Alkoholistával nem élünk együtt!
2018. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!