Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszer korábban szembejött...

Egyszer korábban szembejött velem egy vicces videó a gyereknevelésről amit azóta nem találok. Be tudná valaki linkelni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a facebookon láttam.

Úgy kezdődött, hogy egy anyuka a kicsi gyerekével hazaérkezik, belépnek a bejárati ajtón. Közben szól valami magyar nyelvű zene, valami olyasmiről, hogy "hányszor elmondtam, hányszor kértelek..."

Az anyuka mint a málhás szamár meg van pakolva: kis bicikli, kis talicska, pici hátizsák, félméteres plüss...

Majd dühösen ledobja terheit és megszólal a dalszöveg folytatásaként a gyermekéhez:

"Amit hozol azt vegig hozod magaddal! Nem cipelek semmit!"



2020. aug. 20. 05:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Tiktok tele van vele

[link]

2020. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezt írja ki ha rakattintok:

Dear Users,


On June 29, 2020 the Govt. of India decided to block 59 apps, including TikTok. We are in the process of complying with the Government of India's directive and also working with the government to better understand the issue and explore a course of action.


Ensuring the privacy and security of all our users in India remains our utmost priority.


TikTok India Team.

2020. aug. 22. 10:19
 3/5 anonim válasza:
2020. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Horvath tamas zeneje megy egyebkent az elejen. "Ennyi, befejeztem, ezt a banatot eddig cipeltem"
2020. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!