Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vicces sztorik, rosszaságok?...

Vicces sztorik, rosszaságok? :D Bármi jöhet!

Figyelt kérdés

Gyerekkel kapcsolatos vicces sztorik,rosszaságok,csínytevések :D Ti miket csináltatok régen ?A gyereketek milyen rosszaságot és vicces dolgokat művel? :D


Nekem még nincs gyerekem,de nagyon szeretem az ilyen jellegű sztorikat :P

Pár saját:


1.Kiskoromban utáltam a biztonsági övet :D Mindig kiabáltak és apám legnagyobb örömére hányásig bőgtem xDD(ráadásul új kocsiban xD).Szegény mindig tiszta ideg volt miattam xD

2.Mindig rágtam anya magazinjait :D Még videó is van,amin próbálom szétszedni meg rágni.

3.Első ottalvás a nagyszülőknél(szülők nélkül).Hajnalban nekiálltam motoszkálni és pakolni,majd kimentem a teraszra.Nagyiék meg rohantak ki hozzám,hogy mit csinálok.Én pedig ott álltam előttük egy nagy bőröndöt húzva magam után és csak ennyit mondtam:

-Hazsa,hazsa !

(Még nem tudtam rendesen beszélni :D)

4.A szobám sarkába kakiltam.Persze letagadtam :DD

5.Egyszer álmomban valami beszélő wc-ről álmodtam és anya arra jött be,hogy én felhúzott lábakkal (mintha a wcn ültem volna,csak fekve) telepisilem az ágyamat xD

6.Oviban egyik barátom póniját megnyírtam kicsit x'D(azóta is megvan)

7.Evés közben röhögtem és elvileg az orrom folyt ki a leves xD

8.A kutyát kukában hívtam

9Egyszer megpróbáltam megcsókolni rátámadt(nem tudtam,hogy nem szabad)

10.Imádtam énekelni és táncolni.Általában háttal álltam mindenkinek és elkezdtem vetkőzni xD A pólómmat dobáltam és pörgettem a levegőben közben meg énekeltem xD

11.Mindig szétszereltem mindent !

12.Anyával sütöttem és egy egész lisztes zacskót magamra borítottam :D (Arról is van kép)

13.Amikor anya nem figyelt rám mindig vertem a fejem a szekrényekbe xD Anya mindig szívrohamot kapott,hogy mi a fenét csinálok xDD

14.Lenyeltem egy alumínium yoghurtos fedél pár darabját (fogammal akartam kibontani,de nem jött össze).Ezen kívül elég sok szalvétát és egyebet ettem meg :D


A válaszokat köszönöm !



2017. júl. 16. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen csak az jutott eszembe, hogy 3 évesen kaptam valami kis rajzoló szettet tele zsírkrétával, ceruzákkal és egyik este telerajzoltam a falamat vele. Nem nagyon örültek a szüleim, 1 hónap múlva újra lett festve az egész szobám, mert nem találtak ugyanolyan színárnyalatot XD
2017. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
tuti lány vagy:D:D
2017. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

1. Kb 2-3 éves koromban szokásom volt mindenbe belepisilni. Értsd ezalatt a babaágyamat, a játékbabám bilijét és egy Herendi vázát, hogy csak az extrémebbeket említsem. Ja és lány vagyok :DD 😂😂

2. Volt egy nagyon ócska, szakadt, agyonmosott ingruhám, amit imádtam hordani, le sem lehetett robbantani rólam. Méregdrága és puccos magánóvodába jártam, a szebbnél szebb ruháim helyett azonban szinte kizárólag ebben a "pójóban", ahogy akkoriban neveztem :)

3. Kicsiként sem szerettem a meséket, ellenben a helyszínelős, rendőrös sorozatokat és a Cobra 11-et nagyon is. Ennek folyománya lett, hogy kizárólag rendőröset, bűnözőkergetőset játszottam (leginkább fiúkkal), illetve hogy a (szintén elég drága, vadonatúj) barbibabámat elástam a homokozóban, merthogy ő a bűncselekmény áldozata. Még jó, hogy ezt egy pszichológus nem látta...

4. A 2002-es választások idején mindenhonnan dőlt a kormánypropaganda, én pedig - elmés gyerek lévén - igen hamar megtanultam a "kormányprogram", "kampánycsend" szavakat és apukám nem éppen hízelgő véleményét a politikusokról. Nagyon sokat beszélő kisgyerek voltam, azonban ezek kissé bizarran hangoznak egy leendő ügyfél számára egy másfél éves szájából. Szerencsére nem üldöztem el őket :)

Általánosban pár barátommal humorherold kedvünkben voltunk, csináltunk pár dolgot az egérragasztóval bekent kilincstől kezdve az osztálytárs málnaszörpjébe töltött pálinkán át. A legkeményebb talán az volt, mikor a teremben a tábla fölé egy vízzel megtöltött kotont és egy piros temperába áztatott tampont raktunk és a tanár is meglátta. Repkedtek is az intők, de szerencsére komoly baj nem lett belőle. Azóta is nevetünk szegény tanárunk fején, amikor meglátta a cuccost és elszörnyedve kérdezte, hogy "Az meg mi?" :) 😂

2017. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
10 évesen találtam óvszereket a szekrényben és kilyukasztottam őket. Amikor anya félrelépett, ezeket használta és teherbe esett. Mivel nem tudott a lyukasztásról így tök nyugodtan várta a kistesómat, azt hitte az Apukámtól lesz. A család is boldogan várta az öcsit. Aztán a kórházban volt egy kis meglepi mert néger baba született. Az anyukám egy black chocolate pasival lépett félre. Büszkén mutattam meg az apukámnak meg a nagyszülőknek, hogyan szurkáltam meg a gumikat. De valahogy nem igazán értékelték a dolgot.
2017. júl. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az utolsó tényleg jó, persze nem átélni ;)
2017. júl. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Kisfiam 3 évesen bedobálta az élő kiskacsákat a disznónak.. Előtte Papától látta, hogy az elhullott kacsákat dobja be.. :D Ő persze ezt akkor még nem tudta felfogni.
2017. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Parom felgyujtotta a retet kiskoraban :D sok rosszasagot csinalt, de ez nagyon megmaradt neki, mint emlek. Egyszer megkerdezte az anyukaja, miert kapott fakanal keszletet karacsonyra. Azt mondta, ugyis elveri rajta :D
2017. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*Tatámat


Bocsi xD rátámadt....


Nagyon jó kis sztorik xD

2017. júl. 17. 07:21
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

A szüleim bakelit lemezeket gyujtottek en meg szerettem ellopkodni oket, letenni a szonyegpadlora, fel lábbal ráálltam, a másikkal löktem magam es igy csuszkaltam ide oda a lakásban.


A házunk udvaran lévő csuszdara feltettem a kerti locsoló slagját es vízicsuszdat csináltam. A kis homokozóból meg nyilván dagonyát..


Békapetét hoztam a kert melletti patakbol, es betettem az esovizes gyujtobe, kikelt kb 200 béka a mamának egy tavasszal.


Ha wc-re mentem motozni kellett, nehogy legyen nálam bmi írószer mert fali kepeket készítettem a wcn ülve. 10-15szor lemeszelt ott apu. Aztán ráhagyták.


Allva akartam pisilni. Természetesen a tarsashazunk harmadik emeletenek erkenyen. Lepisiltem 3 masik erkélyt. Rajta a szomszéd kisfiú babakocsijat. Az akartunk lakó szarado nagymosasat. (hja lany vagyok)


És a best of... Lenyúltam a dajkaneni aranyozott óráját kb 2 evesen a bolcsibol es haza is vittem. Otthon talalta meg a nagymamám nalam es nagy szegyenkezesek közepette vihette vissza a varos masik felen lévő bolcsibe gyalog.


Ezeken nem kellett gondolkozni...

2017. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Ami nálam ilyen cukiság volt, családi legendárium:


Nagyon sokat voltam nagyimnál gyerekként, szülők sokat dolgoztak. Voltam vagy négy éves, mikor nyáron anyám jött le meglátogatni. Vártuk az érkező buszt, aztán messziről szaladtam elé: "szia anya, én nagyon szeretlek, de menj haza, mert én örökre itt maradok!"

A mai napig emlegetik, pedig nem vagyok gyerek már. :)


6-7 évesen másik nagyszülőknél, unokabátyámmal meglógtunk otthonról. Jött arra valami falubeli pasi, és baromi viccesnek gondoltuk, hogy belemászunk a talicskájába autókázni - ő meg kérdés nélkül eltolt minket a falu végéig. Jó buli volt, csak éppen egyikőnk sem szólt senkinek. Maradjunk annyiban, hogy nagyon alaposan kikaptunk, mikor hazakódorogtunk végül. :)


Unokatestvérem nálunk nyaralt nagyimnál, kb 9 évesek lehettünk. A falu mocsaras területre épült, imádtunk békákat fogni. Aztán kitaláltuk, hogy megvicceljük nagyimat. Spórolás miatt mindig utánunk fürdött a kádban, mi meg belepakoltunk pár békát, mikor mi végeztünk. A fürdő falára általunk rajzolt figyelmeztető táblák meg ilyesmik kerültek. :)

Amit nem tudtunk még akkoriban, hogy mit jelent a béka hidegvérűsége. Az a kb. öt perc, mire nagyim indult volna fürdeni utánunk, pont elég volt ahhoz, hogy az összes breki kimúljon a meleg vízben... :D

2017. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!