Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthagynad a ferjed betegen,...

Otthagynad a ferjed betegen, csak mert babat varsz?

Figyelt kérdés
Ferjem tegnap tusszogott, orrfolyasa volt, jo sok valadek jott fel,este szetizzadta az agynemut is. Azt mondta a klima cseszhetett be meloban. Ma mar rendesen lebetegedett, etvagya van, de elkezdett levert lenni, feje faj es rohamokban kohog is. Egesz nap szelloztetek, keruljuk a kozvetlen kontaktot, de hat csak szeretem,apolom,holnap szeretnem orvoshoz vinni, vagy legalabb e receptet iratni neki.. Mar nem hajlando egy szobaban sem lenni velem, mert mivan ha corona, 37 es hoemelkedese volt elobb,kezd bepanikolni, hogy mi van ha bajunk lesz miatta. En nem panikolok, szerintem nem az, de akkor sem hagynam ot itt, ha az lenne, meg hat akkor mar ugyis mindegy. Probalok nem erre gondolni. En is teazom, nyomom a C vitamint, mar en is tusszogtem, de nem akarom itt hagyni semmikepp,mar el akart kuldeni anyumekhoz...nem erti meg, hogy ha az is, mar kbelkaptam es akkor meg mar pont hogy ne menjek semerre sem. Ti hogy allnatok ehhez? 28 hetes vagyok egyebkent.
2020. aug. 20. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
A legnagyobb genyaság lenne, ha ilyen helyzetben hagynád ott.
2020. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék sehova.
2020. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

AZtán ha tényleg koronavírusos, elkaphatja a babátok is .

[link]


(En nem panikolok, szerintem nem az, de akkor sem hagynam ot itt, ha az lenne, meg hat akkor mar ugyis mindegy.)

Szóval kockáztatód a pici életét. . . Meg ha ő szeretné, hogy menj akkor intézzétek el úgy, hogy minden fontos dolog ott legyen amit listáztok, hogy ha valami van akkor is legyen rá megoldás, de az nem megoldás, hogy a pocokkal a hasadban ott vagy mellette miközben tudnod kellene azt, hogy a pici el is tudja kapni azt pánikozhatsz ha elkapta már...

26N

2020. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Már édesmindegy, ha fertőz, rég benned van a vírus, ami vagy megbetegít vagy nem.
2020. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
A 4-esnek van igaza, akár korona, akár más, tökmindegy, ahogy Cecilke mondaná, egy immunközösségben éltek, így teljesen felesleges már elmenned otthonról.
2020. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Már mindegy, így van.
2020. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne menj anyukadekhoz, őket is megfertőzöd. Ahogy előttem is írták, már úgyis mindegy.
2020. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy igen. Már tökmindegy.
2020. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem

Holt felesleges lenne

2020. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Voltam koronavírusos. Se nem tüsszögtem, se orrfolyásom nem volt. Étvágyam sem. Konkrétan 0,egész napi fogyasztásom 1 harapás a zsemlébe volt, nem éreztem az ízeket. És 39 fokos láz, 7 napig, brutális köhögéssel, ami szintén váladék nélkül volt, tehát száraz.. És persze nagyon fájdalmas torokfájás. Koronavírus fertőzés esetén nincs orrfolyás meg tüsszögés. D vitamint szedj, ne csak c-t.
2020. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!