Tetszik a Jácint név?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kedvenc nevem,ha lesz egy fiam az biztos,hogy ez lesz a neve😊 mások azt mondják lányos..? De szerintem nem. Mert gyönyörű.nektek tetszik? 23N
2020. aug. 20. 19:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem mert b.zis
2020. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
66%

Ki tudja milyen lesz a fiad.

Most gondolj bele! Odaállna eléd egy tetovált, kigyúrt óriás, és bemutatkozna: "Szia, Jácint vagyok!".

Szerintem te ott pisilnéd össze magad a röhögéstől. De nem is kell úgy kinéznie, ahogy leírtam. Már gyerekkorától kezdve mindenki csúfolni fogja a nevével. Ha te ilyen nevet adsz neki, valószínűleg amint tudja meg is változtatja, de az egész gyerekkorát végig fogja szenvedni, a neve miatt, amit a szülei választottak.

Egy szó mint száz, keress neki fiúsabb nevet (De ne Dömberke, Taksony vagy ilyesmi legyen)!

2020. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Miért lettem lepontozva??? A Jácint férfi/fiúnév. Hiába pontoztok le, 3 Jácint nevű ismerősöm is van és MIND férfi!
2020. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy Jácintot ismerek, ő 15 éves és szereti a nevét.


Nekem mondjuk nagyon nem tetszik, szerintem is nagyon ferfiatlan.

2020. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%

Maga a név hangzása szép, olyan lágy, kedves, egy jólszituált, kedves üzletembernek mondjuk jól állna szerintem :D

De egy kopasz, kitetovált motorosnak annyira nem. Ha ezt a nevet adod szerintem mindenképpen érdemes mellé egy másikat adni, hogy azt használhassa később, ha neki úgy jobb.

2020. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
#5 Most elképzeltem, hogy egy igazi, hosszú hajú, 40-es, kivarrt, motoros rocker pasas elárulja, hogy ő Jácint. K*rva jó 😀
2020. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, én simán el tudnám képzelni egy tetovált, kigyúrt rocker nevének is. Sokkal inkább, mint pl a Noelt :)
2020. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Persze mindenki véleménye egyedi ezt tiszteletben tartom köszi a sok választ :D nem pontoztam le senkit😊
2020. aug. 20. 22:47
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik, de a Noelnél lassan minden jobb :D
2020. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig azt hittem, hogy ez a név lánynév :O Jácint-Jázmin. Extrém kiszúrás egy fiúval, még ha második névként is használná.
2020. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!