Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy visszahuzodo fiu hogyan...

Egy visszahuzodo fiu hogyan mutatja ki, hogy tetszik neki egy lany?

Figyelt kérdés
Hoyan viselkedik vele? Egyaltalan kimutatja az erzelmet es felvallalja vagy magaba roskad es probalja elhitetni magaval hogy nem tetszik neki a lany mert szerinte ugy sem kaphatja meg? Es szoktak ok jelentkeznia lanyoknal vagy irni nekik? Beszelgetni? Mert azt mondja nkm mindenki hogy egy fiu mindig fogja keresni a lanut valamilyen formaban vagy ir vagy elhivja valahova ha tetszik neki de nem tudom mi a helyzet a visszahuzodo, kisse depressziv vagy az onmagat es erzeseit fel nem vallalo fiukkal??

2017. aug. 18. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ez voltam ,de már nem :) , kedves vele és azt sem tudja hogy meg kell azt mondani hogy "szeretlek " és hogy neki kell kezdenie ... ,,,egyszerüen kedvesebb mint mással és figyelgeti :)
2017. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvinni valahová meg nem nagyon ... Mert fél ,szoval azt a lány kell elöször megkérdezze és belevezesse ,de a lánynak azt mondom hogy ilyen fiunak örvendhet ,mert nagyon hosszú távra terveznek az ilyenek (sirig tartóra ) és nagyon megbecsülik párjukat :) , (magamból indultam ki ) ,remélem segithettem :)
2017. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat, nagyon sokat segitettel. .. :) van egy fiu az osztalyomban aki kicsit visszahuzodo es mas mint a tobbiek viszont szokott hangos is lenni.. ebben a honapokban jottem ra h szeretem, de elotte mar volt egy olyan erzesem h en is tetszek neki.. de nem tudom honnan tudjam meg ugyanis ahogy mondtad nm nagyon hivnak el senkit a visszahuzodobbak dumalni vagy akarhova.. azert nekem o baratom es volt h hivott bicajozni de olyankor sose tudtam vlm miatt menni.. lehet h azert viselkedik mostanaban nm olyan kedvesen mint azelott mert azt hiszi h nm kerek belole? Vagy nm ertem..
2017. aug. 20. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!