Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti milyen értékben...

Anyukák, ti milyen értékben engedtek meg magatoknak ruhát vagy táskát?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Havi 20-30at szoktam ruhára/cipőre költeni. Táskám csak egy van, ha elszakad, veszek másikat.
2020. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Amikor szükséges, vagy alkalomhoz kell költök rá, amennyi szükséges.
2020. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem függ attól, hogy anyuka vagyok-e. Továbbra is ugyanúgy vásárolok magamnak mindent ami kell, mint gyerekvállalás előtt.

Nem minden hónapban van szükségem ruhára, táskára, csak akkor, ha tönkremegy.

Táskát kb évente egyszer veszek (minek több?) ruhát pedig kb. minden évszakban 3-4 darabot.

2020. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Tavaly vettem magamnak 50 euróért egy táskát, mert szerelmes lettem.

Nadrágra 3-4ezret, pólóra 2500-at vagyok hajlandó költeni. De inkább kevesebbet, ha találok a turiban valami jót. Múlt télen vettem 6000-ért egy teljesen jó télikabátot a piacon.

2020. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Cipőből niket szoktam venni amit napi szinten használok.

Ruhából, alkalmi cipőből nem szoktam márkásat venni. Igaz van néhány drágább darab amik nem mostaniak de fekete vagy fehér magassarkúak, van egy drágább kis zakóm... nem mennek ki a divatból.

Ha kell valami megveszem, de nem szeretek feleslegesen költekezni, próbálom olcsón kihozni. Egyébként megengedhetném magamnak.

2020. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én inkább kevesebb ruhát veszek, de az jó minőségű . Amikor dolgoztam többet költöttem ruhákra, most hogy megint itthon babázok, nem érzem szükségét . Nyár elején vettem 2 ruhát meg pár trikót , egy tornacipőt, ezzel elvagyok .
2020. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Utálok vásárolni, és utálom a divatot! :D


Azt veszem meg, ami kell, de ilyenkor nem az árát nézem.

A munkahelyemen elegánsnak kell lenni, ezért vannak jobb ruháim.

De barátok közt pl. totál nem érdekel, mi van rajtam, most pl. egy egyszerű házi pántos ruhában ülök, amit a nagymamámtól kaptam. :)

Megvannak az üzletek, ahová bemegyek, ahol találok megfelelőt, nézelődni meg shoppingolni se időm, se kedvem.


Szóval a válasz: havi 5000 és 30.000 közt költök ilyesmire, azt is csak ha muszáj.

2020. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utalok vasarolni.

Akkor veszek ruhat amikor muszaj,es akkor is a leheto leggyorsabban lezavarom.

Cipot veszek normalisat,de azt is csak annyit,ami feltetlen szukseges.

Igy havi szintre nem is tudom lebontani,eves szinten atlag 40-50 ezer amit konkretan ruhara koltok.

2020. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, miről van szó, azért egy póló nem ugyanaz a kategória, mint mondjuk egy kabát.


Akkor veszek ruhát, ha kell, vagy ha nagyon megtetszik valami. Hétköznapi felsőkre 3-4 ezernél többet nem szívesen adok ki, nadrág mondjuk 10 ezerig. Csinosabb, alkalmibb ruha mondjuk 20 ezer, de olyat ritkán veszek, mert ritkán van rá szükség. Kabatbol a legdrágább, amit vettem, az 30 ezer volt.

Boltba járkálni, ruhát próbálgatni nem nagyon szeretek, inkább neten rendelek ezt azt.

2020. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!