Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hol vásároltok...

Anyukák, hol vásároltok magatoknak ruhákat, ruhaszetteket? Ki szoktatok nézni konkrét ruha összeállítást a boltban vagy magazinból?

Figyelt kérdés
Elég butácskán tettem fel a kérdésemet, igazából az érdekelne, hogy szeretnék már divatosabban, összeillő ruhadarabokat hordani, és arra lennék kíváncsi, ki hol hogyan vásárol, mennyire nézi a ruha összeállítást?

2019. ápr. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak boltban, nagyon nézem, szeretek jól öltözni.

Többnyire G Star Raw, Devergo, H and M, Orsay üzletekben. Ja cipőt is ezekben vagy CCC. Én a sportosan elegáns vonalat szeretem.

2019. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
H&M, Orsay, C&A. Bemegyek, atgondolom, milyen ruhaim vannak otthon, es ha tetszik, es van mivel felvenni, akkor megveszem.
2019. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én eddig össze vissza vásároltam, de most szeretném ezt úgy intézni, hogy felső és alsót együtt
2019. ápr. 8. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Zara: mindent szeretek tőlük, H&M: szintén szinte mindent, Mango: nagyon elegáns és különleges dolgaik vannak, szeretem még a designer dolgokat de ezekből csak 1-2 van: kabát, táska, többnyire a tartós darabok amiket jól ki lehet használni. Ami szerintem fontos, hogy ha (szinte) minden cuccod illik egymáshoz akkor csak ki kell kapni valamit és jól nézel ki erőlködés nélkül. Nekem elég minimalista ruhatáram van: kerülöm a mintákat és az élénk színeket így szinte mindent tudok variálni, külön szetteket így nem igazán szoktam venni. A jó, minőségi anyag fontos mert tartósabb és nem fog kopni, bolyhosodni de bármilyen márkának lehetnek ilyen darabjai.
2019. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én néha rákeresek összeállításokra, csak úgy inspirációként, most pl van egy csomó “spring 2019 outfits” képem lementve. Nem szeretek mindenfélét összevásárolni, egy-két hangsúlyosabb “szerelem”-darab mellett igyekszem egy kapszula-ruhatárat fenntartani amiben inkább jól kombinálható alapdarabok vannak. Fast fashion boltokban vásárolok, leginkább promod, reserved, mohito.
2019. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Használt ruhát veszek leginkább. Több FB csoport is van erre. Igazából véletlenszerűeb kezdtem el foglalkozni használz gyerekruhákkal és rájöttem hogy "gombokért" lehet hozzájutni olyan darabokhoz amikre biztos hogy sajnálnám a pénzt. De erre időt kell szánni. Ha valami gyorsan kell azt én is a boltba veszem meg, alsóneműt vagy ha gyorsan kell egy kabát stb.


Környezetvédelmi okokból sem veszek már új ruhát. Szeretném az életem a továbbiakban felesleges hulladék termelés és pazarlás nelkül élni, és ennek része az is, hogy nem támogatom hogy millió nyersanyag elhasználásával gyártott pólót vegyek, amit aztán 4 hónap után a kukába dobok.

2019. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Promod, zara a mindennapokra, egy-két csinosabb envy alkalomra.

Nagyon sokszor van akció is, azokat is szoktam nézni, és legtöbbször webshopon rendelek.

2019. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. ápr. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!