Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Program császár után lehetsége...

Program császár után lehetséges, hogy összehúzódásaim vannak aznap mikor megindult volna a szülés?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, de olyan furán érzem ma magam.

Majdnem 3 hete császároztak, mostanra jól vagyok, elmúlt a vérzés, nem fáj semmi.

Kiderült szülésnél, hogy kisebb volt a baba mint a vélt 39.hét, inkább 37.hét vége-38.hét elején jártam, de szerencsére minden ok volt vele.

Ma reggel óta menzi szerű görcseim vannak, de kicsit más, pontosan olyan mint mikor kezdődnek szüléskor az összehúzódások (vajúdtam már 2 gyerekkel, jól ismerem ezt az érzést)

Nem hinném, hogy meg fog jönni, mert szoptatok ezerrel. Arra gondoltam, lehet ma szülnék meg, ha nem vették volna ki... lehet ilyen, hogy a testem tudja, "emlékszik", hogy ma kellene szülnie? Vagy ez hülyeség?



2020. aug. 29. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjöhet attól, hogy szoptatsz. Inkább az áll a háttérben, vagy azt érzed ahogy húzódik össze a méhed.
2020. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó 2 mondatod hülyeség.


Azon kívül: a szoptatás oxitocint termel. Az okozza az összehúzódásokat.


Engem 11 óra vajúdás után császároztak meg.

Már itthon olyan összegörnyedős görcseim voltak tisztuláskor, hogy felért volna egy szüléssel kb. Főleg ugye, hogy fel is voltam vágva.

Erre készülj fel, hogy pár hétig előfordulhat random ilyen görcs.

Csak ne gyárts hozzá elméleteket :).

2020. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én sem hallottam még ilyenről. Csak az elsővel 6, másodiknál 8 hónapra jött meg először, attól még lehet, hogy most megjön, vagy csak simán húzodik össze. Valami történik bent, az biztos, mert baromira görcsölök 🤷‍♀️
2020. aug. 29. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim 8 hetes korától menstruáltam, pedig anyatejesek. 😊
2020. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy meg húzódik össze a mehed és csak a zt érzed. 3 gyerek után azért az is lassabban nyeri vissza eredeti méretet.
2020. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Húzódik össze a méhed, az okozza a görcsöket. Főleg szoptatás közben lehet érezni, mert a szoptatás stimulálja. Az első gyereknél észre sem vettem, pedig jó előre beijesztettek vele, hogy majd a falat kaparom tőle. A második után viszont annál jobban. Olyan érzés volt, mint mikor jött egy fájás, csak nem tartott olyan hosszan. Az első ilyen alkalomnál észbe kellett kapnom, hogy "jah, már megszültem", mert azt hittem hirtelen, hogy rendes fájás.
2020. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ez végülis jó, mert rendeződnek vissza a dolgok :)
2020. aug. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!