Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet már intimtornázni?

Lehet már intimtornázni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt egy hete, hogy szültem császárral. Lehet már intimtornázni vagy várjam ki a 6 hetes vizsgálatot, hogy mit mond az orvos?

2020. márc. 22. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha erzed az izmaidat csináld. Én a 2.héttől intimtornáztam,mert eléggé szétmentem alul,de a 6 hetes kontrolig 90%ig szépen rendbe is hoztam magam.
2020. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Örülj a babádnak, és ne foglalkozz ilyesmivel, amíg az orvos nem látott, még a vágásod is a gyógyulás kezdetén tart. Mi ilyen sürgős, főleg, hogy császároztak?
2020. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem sürgős, csak érdeklődtem. Akkor várok inkább. Amúgy a vágásom már alig fáj.
2020. márc. 22. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem inkább ne, várd meg a 6 hetet. A méheden egy nagy seb van, nem kellene egyenlőre tornáztatni.
2020. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Várok mindenképp.
2020. márc. 22. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem a méhét tornáztatja 🤣🤣🤣 hanem a gát izmait,amit nekem kifejezetten ajánlott az orvos.
2020. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy tudom, hogy rögtön lehet, legalábbis a gyógytornászom azt mesélte, hogy Franciaországban be is tanítják a kismamáknak hazaengedés előtt. És igen, semmiképp se a hasizmodat tornáztasd, hanem a gátat, mintha egy cipzárt szeretnél behúzni a fenekedtől a tudodmeddig :) Ennél még az is veszélyesebb, ha a gyereked emeled fel. De kérdezd meg telefonon a dokidat, ha biztos infót szeretnél.
2020. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nem a méhét tornáztatja, de ha megfeszítem a hüvelyizmomat, azt feljebb is érzem a méhem környékén. 6 hetet lehet várni az intim tornával.
2020. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mind 3 gyereknél, szülés után már másnap jött a gyógytornász, és csináltuk az intim tornát.
2020. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk szülés utáni nap jön a gyógytornász és ad feladatsort (szülés formájától, egyéni helyzettől függ, hogy milyet). Császár utáni 3. naptól már volt pár gátizmot érintő gyakorlat is, de óvatosan kellett végezni és alacsony ismétlés számmal. Majd ez növekedett az idő előre haladtával. Én csak gyógytornászi "felügyelet" mellett végezném.
2020. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!