Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után sportolni? Mit...

Császár után sportolni? Mit szabad?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt a császárom a baba pedig csak anyatejes viszont szeretnék mozogni, főleg biciklizni. Napi 20 km tekerés lehetséges? Már a 2-3 héttől a császár után semmi bajom. Majd 30 kilót híztam a terhesség alatt 🙈 most már csak 10 kg van rajtam és hiányzik a mozgás, na meg rengeteg ruhámba nem férek bele. 😬
2020. aug. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Majd jól szétszakadsz, aztán sipítozhatsz. Meg, hogy ülsz az aranyérre?
2020. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Még korai. Nagyobb sétákat is csak 6 hónaposan mertem fokozatosan elkezdeni. Bár nekem furi hogy napi 20 km -re van időd a gyerek mellett de persze te tudod :)
2020. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen lények, mint az egyes meg a hármas, honnan a vérből kerülnek ide?
2020. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem fokozatosan elkezdhetsz biciklizni, de ne rögtön 20 kmrel. Amennyi jólesik, másnap pihi, figyelj a tested jelzéseire.
2020. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az a furi, hogy 30 kg-t hízott és hiányzik a sport.

Császár után a 6 hetes kontrollon az orvos jóváhagyásával kismama tornával kezdtem. De nem híztam ennyit terhesség alatt, mivel akkor is tornáztam.

2020. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem annyit csinálj, amennyit úgy érzed, hogy bírsz, ez teljesen egyéni. 4 hónapja volt a császárom, 2 hét után meg se éreztem már, a 6 hetes kontroll után pedig visszamentem zumbázni az orvos jóváhagyásával, azóta sincs semmi problémám.
2020. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Én megvártam a 3 hónapot. Utána kezdtem el könnyebb gyakorlatokat csinálni, de pl felülés, planking szóba se jöhetett pedig szépen meggyógyult a sebem. Ami nem esett jól azt nem csináltam. Bicajozni nem akartam, mert tél volt. Szerintem érdemes kiadósabb sétákkal kezdeni és aztán terhelni a tested. Hasizmod nem nyílt szét? Ha az szétnyílt arra nem jó ráedzeni. Akkor először a hasizmot kell regenerálni.
2020. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én végig csináltam egy online szülés utáni regeneráló programot. Het 4szer 30-40 perces gyakorlatok. Mivel a törzs izmainak kell a szakszerű és fokozatos erősítés. Ez jobban megérte mint ész nélkül elkezdeni "valamit" sportolni...
2020. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Törlés? Oké, akkor lepontozás! >:)
2020. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is speciális tornát javaslok. Össze kell zárni a hasizmokat, megerősíteni a core izmokat. Persze nem kötelező ez, de mindenkinek csak a javára válik. Nekem 3 hét után már sokkal szebb, tónusosabb a hasam.
2020. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!