Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnád a lányodnak?

Melyik nevet adnád a lányodnak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 23:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
Én Panninak fogom hívni, tudom nincs a listán. A Dorina tetszik amúgx a legjobban.
2020. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
54%
Dr. Vásárhelyi Panni, Panna néni, Panni bírónõ, Panni grófné, Panni asszony...áhhá
2020. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Gúnyolni bárkit lehet bárhogyan. Ha nem a nevèvel akkor mert túl fehér a bőre, túl nagy a lábmérete, vagy túl kicsi, túl magas, nagy a füle stb.
2020. aug. 30. 11:36
 24/40 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a Dorina, Izabella és Karolina kifejezetten tetszik.

A Veronika sem rossz, nekem sajnos nagyon rossz tapasztalatom van egy ilyen nevű emberrel és nem tudok elvonatkoztatni, így nem akarok veleményt írni.

A Janka sosem tetszett, a Hermina nagyon furcsa.

A Matilda elmegy, Magdolna nem szimpatikus.

2020. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
42%
Nem gúnyolódásként írtam, csak érzékeltetni akartam milyen esetleges megszólításokban kell majd szegény gyereknek az életét. Értem én hogy nagyon cuki egy kislány Panniként de tartsuk már szem elõtt hogy abból az aranyos kis jövevénybõl felnõtt ember lesz. Kitudja mit hoz a sors, milyen pályán szeretne elhelyezkedni, megspórolnám neki azt a kellemetlenséget hogy idõkōzben nevet kelljen váltania.
2020. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%
Karolina
2020. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
59%
25-ös nagyon nincs igazad. Én téged sajnállak őszintén, hogy micsoda gyökér vagy. Ki is akadnál, ha tudnád, hogy nekem mi a nevem. Eperke. Nem, nem írtam el. Mint a gyümölcs. És képzeld!!! Rendes munkám van, 2 diplomám, vannak barátaim, jó házasságban élek, 2 szépséges gyerekkel. Teljes, boldog életet élek. És eddig még mindenki megdícsért, hogy milyen szép/aranyos nevem van. Tessék, most fogadjunk te mindjárt jössz csúfolni, meg mocskolódni, hát tessék, tedd csak meg, süllyedj még mélyebbre. Hogy milyen emberek vannak, komolyan, az agyam eldobom...
2020. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
14%

itt Van eljött Eperke hozzad

😆

[link]


Bocs ezt nem hagyhattam ki nem gunyolodasnak szántam tényleg ne sertidj meg csak hülyéskedek

2020. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9%

Bocs rosszat linkeltem

Így már jó itt a jó link :

[link]

2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de a rajzfilm Eperkétől függetlenül az Eperke rendes magyar név, anyakönyvezhető, benne van az utónév könyvben, hát mit mondjak, igen ritka :)
2020. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!