Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnád a lányodnak?

Melyik nevet adnád a lányodnak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 23:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Visszatérve hozzád kérdező, a Dorina név tetszik a leírt nevek közül. Kicsit elkanyarodtunk tőled, bocsi :) Csak muszáj állandóan valakinek idejönni kellemetlenkedni.
2020. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

Különleges neved van Eperke, de tényleg :) Tényleg szokatlan név.


Nekem az Izabella jön be hogy a kérdésre válaszoljak.

2020. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
71%
Miért pontoztok le mindenkit? Nincs jobb dolgotok?
2020. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező! Mindegyik név teljesen normális és vállalható. Ne hallgass az olyanokra akik szerint szörnyűek ezek a nevek,mert nem azok! Teljesen normális és vállalható nevek. Pl ismerek egy Karolinát neki Carol (Kerol) a becézése,és egy Veronikát(szintén Roni)mindkettő orvos,és teljesen "méltóság teljes" a nevük. A többi névvel sajnos nem ismerek senkit,de ugyan úgy normális nevek. Legalább nem a 425. Hanna,Lili,Zoé stb...(ne haragudjon az akinek ezek közül valamelyik a lánya neve vagy a sajátja.) Nekem viszonylag gyakori a nevem,és nem szeretem szóval én örülnék,ha nem tömeg nevem lenne,és nem lenne még 6 rajtam kívül egy légtérbe.
2020. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
27%

Mitől van itt ennyi negatív értékelés? Azért mert elmondod a véleményed, ahogy a kérdés kiírója várta???


Nem éri meg válaszolni, felesleges ezért kérdést kiírni. Nem mint ha ez lenne itt a lényeg, de ez kb olyan, mintha útbaigazítást kérnél az utcán egy embertől, majd szembe köpöd, mert nem tudja ő sem mit keresel.

2020. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az! Arról meg senki se tehet, hogy mi a neve! Ezért valakit kigúnyolni? Szánalom...fogadok a gúnyolódónak sincs valami hű de szép neve, amit ugyan soha be nem ismerne!
2020. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
70%
Gyopáros Alpárnál rosszabb nem lehet bármi legyen is :DDD
2020. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
58%
A Janka és a Magdolna nagyon tetszenek, akár együtt is adnám őket, mivel a Janka rövidebb, kislányosabb, a Magdolna viszont elegáns és nem hiszem hogy ha utána kiáltasz megfordul még 3 másik gyerek. Egyébként nem csak Magdinak lehet becézni: Mimi, Magó szerintem tök szépek:)
2020. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
50%
Matilda(Tilda).
2020. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyik rondább, mint a másik.
2020. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!