Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szeret szenvedni annyi...

Miért szeret szenvedni annyi anyuka?

Figyelt kérdés
Annyit olvasom, meg hallom ismerősöktől, hogy nem alszik a baba, csak vele, nem tudja anyuka etetni az etetőszékben, mert nem marad meg, nem köti le semmi a babát, nem tudnak csinálni semmit a gyerektől. Tulajdonképpen az anyukák teljesen alárendelik magukat a babájuknak, fáradtak, kialvatlanok. Én tudom, hogy nem minden gyerek egyforma, de szerintem van mindenre megoldás. Néha komolyan olyan, mintha direkt kínlódnának, a kért tanácsokat nem fogadják el. De panaszkodni azt marhára tudnak. Engem ez már általában annyira idegesít, hogy sajnalkozó pillantáson kívül mást nem is reagálok.
2020. szept. 1. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Jó majd ha lesz gyereked akkor legyél ilyen okos, addig inkább hallgass.
2020. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Na. Témánál vagyunk hozom a popcornt.
2020. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

"Én tudom, hogy nem minden gyerek egyforma, de szerintem van mindenre megoldás. "


Sokszor az idő múlása a megoldás.

Az első gyerekem pár hetes korától átaludta az éjszakákat, a kicsi 2 évesen sem. Ugyanúgy csináltam mindkettőnél.

Megoldod nekem? Hálás lennék a férjem nevében is. 😂

2020. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Napi szuperanyuka poszt... 🤦‍♀️


Sztem a legtöbb nő megértést vár és meghallgatást, nem feltétlenül a tanácskérésről szól ez mindig. Az ilyen fórumokon vagy társaságokban azért kerülnek elő ezek a témák, mert ezek a megoldandó problémák, de emellett van rengeteg jó dolog is, amiről nem feltétlenül beszélnek. Szóval attól még, hogy vkinek van vmi nehézsége, nem jelenti automatikusan, hogy egy kész szenvedés gyerekkel az élete. Az alárendelést meg végképp nem értem, szted egy csecsemőnél milyen más egyéb választása van barkinek? A gyerek kiszolgáltatott, és ki kell elégíteni a szükségleteit, a legtöbb helyen pedig nincs személyzet (nagymama, bébiszitter, barátnők és társai), hogy az anyák ne legyenek konstans fáradtak...

2020. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Derjaderja ***** válasza:
78%

Hát a babának persze hogy aláveti magát az ember. Ez normális, ahogy a kialvatlanság is. Ettől még nyilván nehéz, és szabad panaszkodni, csak a kérdést nem értem. Meg annyira általános is.

Pontosan mire vársz itt választ!

2020. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Derjaderja ***** válasza:
56%
Mármint: ?
2020. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező azt ugye vágod, hogy senkinek se kötelező gyereket csinálnia? Neked sem kötelező, így aztán nem is értem mit panaszkodsz mi közöd hozzá más csinál e?
2020. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Derjaderja ***** válasza:
75%

Bónuszként engem ez a "nem fogadja meg a tanácsot" dolog idegesít.

A tanács egy ötlet. Van kb hatszázféle, onnantól, hogy hagyd egyedül sírni, odáig, hogy ragaszd a melledre. Egy tanács ha nem alkalmas számomra, mért fogadnám meg?

Másrészt tuti, hogy "kért" az a tanács. Őszintén, nekem is zűrös babàm volt, de a sok ember közül, aki elmondta a véleményét, alig pár olyat tudok, amikor erre én kértem őket...

2020. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Derjaderja ***** válasza:
44%
Bocs ma ez a bekattanásom... szóval "tuti, hogy kért az a tanács" ?? Ez egy kérdés volt.
2020. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom te meg mint kompetens gyermek nélküli anyuka osztogatod a tanácsaid.

"Tulajdonképpen az anyukák teljesen alárendelik magukat a babájuknak"

Mert mi a túrót kéne csinálniuk? Sarokba állítani a 3 hónaposat? Megmondani, hogy nem érdekel a nyűgje? Vagy egyszerűen bedugni a fülünk ha sír? Kérlek taníts mester

2020. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!